R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego – maj

24-05-2019 18:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,409 | Komentarzy: 0

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego".

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W maju rozpoczęły się pierwsze szkolenia zaplanowane w ramach projektu. Instruktorzy przeszkolili grupę 12 osobową seniorów z Dziennego Domu Senior + w Babiaku oraz taką samą grupę podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębnie Królewskim. Na kolejne tygodnie przewidziano ciąg dalszy szkoleń w tych ośrodkach oraz zaplanowano kolejne. Obecnie trwają ustalenia z osobami chętnymi co do miejsca i terminu szkoleń. Zapraszamy kolejne osoby do zapisywania się do udziału w szkoleniach pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze