R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Gadżety reklamowe – jakie sprawdzą się najlepiej?

26-06-2019 14:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,476 | Komentarzy: 0
Wręczanie klientom gadżetów reklamowych jest od pewnego czasu wręcz standardem, do którego powinny dostosować się firmy. Jednak konsekwencją takiego działania jest to, że trudniejsze stało się wyróżnienie na tle konkurencji. Dlatego musimy wręczyć klientom coś bardziej niezwykłego, dzięki czemu zostanie zapamiętani, a nabywcy obdarzą nas większym zaufaniem i chętniej do nas wrócą.
Gadżety reklamowe – jakie sprawdzą się najlepiej?
Foto:e-kolo.pl

Jakie powinny być gadżety reklamowe?

Najważniejsze jest to, żebyśmy postawili na jakość, ponieważ tylko to gwarantuje nam pozytywny wizerunek. Dlatego wybierajmy trwałe przedmioty, dzięki temu możemy być pewni, że długopis nie przestanie pisać przed pierwszym użyciem, a ulotka zawsze będzie miała wyrazisty druk. Właśnie z tego powodu decydujmy się na sprawdzone firmy, które zajmują się np. grawerowaniem lub drukowaniem takich gadżetów. Szczególnie polecane jest caffeprint.eu.

Wymagający klient – co mu podarować?

Przede wszystkim powinniśmy dopasować gadżety reklamowe do naszej działalności, ale też do grupy odbiorców. Szczególnie warto o tym pamiętać, jeżeli chcemy trafić do wymagającego klienta, np. biznesowego. W takim przypadku powinniśmy postawić na nieco bardziej eleganckie i wyjątkowe prezenty, jak np. kalendarze książkowe, które będą oprawione skórą lub innym, trwałym materiałem. Poza tym dobrze sprawdzą się też długopisy z grawerem, dzięki czemu podarunek będzie bardziej indywidualny, co na pewno trafi w gust klientów biznesowych.

Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej?

Zwróćmy uwagę na to, że istnieje parę upominków reklamowych, które charakteryzują się dużą uniwersalnością, dzięki czemu sprawdzą się w wielu przypadkach. Właśnie one są najchętniej wybierane przez różne firmy, co wiąże się nie tylko ze spełnieniem określonych celów, ale również z użytecznością i reprezentatywnością. Dlatego, jeżeli nasz klient nie jest tak wymagający, jak w przypadku biznesowego, to warto zdecydować się na któryś z nich. Pamiętajmy jednak o tym, że standardowe gadżety reklamowe również muszą mieć wysoką jakość. Ta zasada jest związana z każdą grupą odbiorców.

Ulotki, broszury i katalogi

Często najlepszym prezentem są po prostu informacje na temat naszej firmy. Dzięki temu klient może nie tylko lepiej poznać nasz asortyment, ale przede wszystkim sposób funkcjonowania i całą załogę. W ten sposób stajemy się mu bliżsi i wzbudzamy większe zaufanie. Właśnie z tego powodu coraz częściej ulotki, broszury lub katalogi stanowią najbardziej trafną reklamą. Taka forma najlepiej sprawdzi się w przypadku specjalistycznych firmy, a także tych, które chcą pokazać swoje produkty, np. ubrania.

Artykuły papiernicze

Bez wątpienia wszelkiego rodzaj artykuły papiernicze stanowią największą klasykę wśród gadżetów reklamowych. Przede wszystkim jest to związane z ich użytecznością. Dlatego warto zdecydować się na wszelkiego rodzaju notesy, podkładki na biurko, kalendarze książkowe lub wiszące, a także długopisy i pióra. Konieczne jest tylko to, by w widocznym miejscu znajdowało się logo naszej firmy.

Materiał naszej telewizji

 Trasa 39 Biegu Warciańskiego cz. 1 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze