R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Miasto Koło

Zakłady bukmacherskie - jak grać żeby wygrać?

27-06-2019 11:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,438 | Komentarzy: 0
Zakłady bukmacherskie to nie tylko dodatkowa rozrywka przy okazji wydarzeń sportowych i kibicowania ulubionej drużynie, ale także całkiem ciekawy sposób na zarobek. Aby obstawiać szczęśliwe zakłady musimy jednak posiadać nie tylko chęć i konto na platformie bukmacherskiej, ale także i trochę wiedzy oraz obycia w konkretnej dyscyplinie sportowej. Jak się za to zabrać, aby wygrywać?
Zakłady bukmacherskie - jak grać żeby wygrać?
Foto:e-kolo.pl

1. Znajdź legalnego bukmachera

2. Zbierz informacje na temat interesującej cię dziedziny sportu

3. Zaczynaj małymi krokami

4. Bądź zawsze na bieżąco

Znajdź legalnego bukmachera

Dobra platforma do zakładów to podstawa. Musi być to miejsce nie tylko oferujące dobre stawki czy dodatkowe atrakcje, ale przede wszystkim legalnie świadczące swoje usługi. Dlaczego to takie ważne? Żaden bukmacher nie może prowadzić działalności na terenie Polski, jeżeli nie posiada odpowiedniego zezwolenia od Ministra Finansów. Oznacza to, że taka firma po pierwsze ma zobowiązania względem grających do wypłaty ich depozytów, a po drugie musi prowadzić jakąś politykę względem tego, kto płaci podatki od wygranych gier. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na stronie meczyki.pl – bukmacher online.

Zbierz informacje na temat interesującej cię dziedziny sportu

Nie można liczyć na wygraną, jeżeli nie znamy się na sporcie, wyniki którego chcemy obstawiać. Zanim zaczniemy grać, powinniśmy zatem dobrze poznać nie tylko zasady wybranej dyscypliny, ale także strukturę drużyn czy jednostek, które startują w jej ramach. Przykładowo, będzie nam bardzo trudno celnie obstawiać zakłady dotyczące ekstraklasy w piłce nożnej, jeżeli nie będziemy mieli żadnego pojęcia o drużynach, jakie grają, oraz ich słabych i mocnych stronach. Zobacz jak obstawiać mecze aby wygrywać, zdobądź potrzebną wiedzę i zacznij swoją przygodę z zakładami.

Zaczynaj małymi krokami

Gdy mamy już wiedzę i konto na wybranej platformie do zakładów bukmacherskich, nie powinniśmy od razu iść w duże kwoty. Dotyczy to szczególnie osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z zakładami wzajemnymi. Najlepiej na początek wybierać małe kupony, ewentualnie wykorzystywać wszelkie bonusy, dodatki, kupony bez ryzyka i inne atrakcje, jakie oferuje nam wybrany operator. Gdy nabierzemy wprawy na małych kwotach, będziemy mogli przejść do poważniejszej gry, a niepowodzenia jakie niewątpliwie pojawią się na samym początku grania będą nas mniej boleć.

Gdy planujemy traktować zakłady jako źródło dochodu, dobrze jest również poznać wszelkie strategie, jakimi kierują się gracze podczas obstawiania kuponów, jak progresja czy kryterium Kelly'ego. Dzięki nim będziemy mogli wypracować swój unikalny system, który zapewni nam większe szanse na celne trafienie wyniku meczu czy innej rozgrywki sportowej.

Bądź zawsze na bieżąco

Skuteczne obstawianie zakładów wymaga nie tylko jednorazowej nauki, ale ciągłego dokształcania się w zakresie wybranej dziedziny sportu. Dlatego powinniśmy być na bieżąco z różnymi nowinkami, jak np. mniej istotne zawody, transfery zawodników, kontuzje, czy nawet opinie i newsy na temat konkretnych sędziów. Im więcej informacji będziemy w stanie znaleźć, tym celniej przewidzimy wyniki interesującego nas spotkania, dzięki czemu będziemy mieć szanse na większą wygraną.

Obstawianie zakładów bukmacherskich to duże emocje, ale czasem także i duży pieniądz. Jeżeli odpowiednio podejdziemy do tematu, zbierzemy potrzebną wiedzę i nauczymy się grać na niewielkich kwotach, nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyśmy podjęli ryzyko, poczuli dreszczyk emocji i sięgnęli po więcej.

 

Materiał naszej telewizji

 Konferencja prasowa kandydatów Lewicy 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze