R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego - lipiec II

29-07-2019 18:06 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,368 | Komentarzy: 0

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

Foto:
R E K L A M A

W miesiącu sierpniu zaplanowano kolejny cykl szkoleń w miejscowościach Babiak i Brdów. W przypadku grupy chętnych z innej miejscowości szkolenie może odbyć się w najbliższej dla nich  lokalizacji pod warunkiem, że miejscowość dysponuje świetlicą lub innym obiektem użyteczności publicznej. Osoby chętne do udziału mogą zapisywać się pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów.  Zapraszamy do bezpłatnego podnoszenia kwalifikacji.W miesiącu sierpniu zaplanowano kolejny cykl szkoleń w miejscowościach Babiak i Brdów.

W przypadku grupy chętnych z innej miejscowości szkolenie może odbyć się w najbliższej dla nich  lokalizacji pod warunkiem, że miejscowość dysponuje świetlicą lub innym obiektem użyteczności publicznej.

Osoby chętne do udziału mogą zapisywać się pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów.  Zapraszamy do bezpłatnego podnoszenia kwalifikacji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze