R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Biblioteka

Podkładka - laureaci konkursu

10 dni temu | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,634 | Komentarzy: 0
Informacja dotyczy konkursu plastycznego „Podkładka”, adresowanego przez Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole do dzieci i młodzieży powiatu kolskiego. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu podkładki pod kubek/filiżankę, która stanowić miała połączenie interesującej, mądrej „treści” z piękną formą. Format i technika pracy pozostały dowolne.
Podkładka - laureaci konkursu
Foto:PiMBP w Kole | Laureaci konkursu plastycznego PiMBP w Kole - Podkładka

Prace oceniane były w kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym; uczniowie – klas 1-3, 4-6, 7-8 – szkół podstawowych.

Na konkurs napłynęło 140 prac z: Przedszkoli Miejskich: nr 1 (nauczyciel – Ewelina Antonkiewicz, Agnieszka Mila-Kubacka, Jolanta Przybylska-Michoń), nr 5 (n – Krystyna Dzikowska, Ewa Kujawa, Paulina Nowak, Beata Rybicka, Katarzyna Tomczak, Renata Sokolnicka, Renata Zamelska), nr 6 w Kole (n – Kamila Andrzejewska); Szkół Podstawowych z: Bierzwiennej Długiej (n – Dorota Lewandowska), nr 1 w Kole (n – Wiesława Garus, Elżbieta Olejniczak), nr 2 w Kole (n – Aleksandra Pietrzak), nr 3 w Kole (n – Maria Jarmuszkiewicz, Renata Wabnic-Osowska, Maria Wituła), nr 5 w Kole (n – Joanna Adamczyk, Małgorzata Jabłońska), Łubiance (n – Elżbieta Andrzejewska), Łuczywnie (n – Małgorzata Cugier); Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w: Grzegorzewie (n – Mariola Górecka), Kościelcu (n – Arleta Radziemska).

Jury (przewodnicząca – Ewelina Jasińska, historyk sztuki; Anna Pietruszka, bibliotekarz) przyznało nagrody w kategoriach:

dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsce: Kornelia Ressel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie

II miejsce: Maria Wiśniewska, Przedszkole Miejskie nr 1 w Kole

III miejsce: Letycja Żurawik, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole

wyróżnienie: Róża Potasińska, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole

uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:

I miejsce: Kacper Sochacki, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole

II miejsce: Pola Dudzińska, kl. 2 a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

III miejsce: Wiktoria Liberska, kl. 2 a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

wyróżnienie: Kamil Pospiech, kl. 2 a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:

I miejsce: Adrianna Rusek, kl. 5 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

II miejsce: Dawid Szymankiewicz, kl. 5 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

III miejsce: Oliwer Woźniak, kl. 5 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

wyróżnienie: Julia Swarcewicz, kl. 5 a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych:

I miejsce: Natalia Gilewska, kl. 8, Szkoła Podstawowa w Łuczywnie

II miejsce: Mateusz Gralak, kl. 7 b, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

III miejsce: Łucja Bugajczyk, kl. 7 b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole

wyróżnienie: Alicja Skoczylas, kl. 7 e, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 7 listopada 2019 r., o g. 9:00 w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, ul. Kolejowa 19 (I piętro). 

Organizator dziękuje dzieciom i młodzieży za uczestnictwo w konkursie, nauczycielom za pomoc i ukierunkowanie młodych artystów.

Materiał naszej telewizji

 Eurodeputowany Jerzy Buzek poparł Ireneusza Niewiarowskiego 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze