R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Konferencja posłów w Poznaniu - obwodnica Koła priorytetem

10-02-2020 13:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,118 | Komentarzy: 16

Na konferencji prasowej posłów Prawa i Sprawiedliwości w Poznaniu mówiono o programie 100 obwodnic. Dziennikarze dopytywali Zbigniewa Hoffmanna i Witolda Czarneckiego o ilość obwodnic zakwalifikowanych w Wielkopolsce.
Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Pierwsze pytanie dotyczyło kwestii rozczarowania, że tylko 8 ze 100 obwodnic, które będą budowane w Wielkopolsce. Zbigniew Hoffman odpowiedział, że jego zdaniem i zdaniem innych posłów tej ziemi,  nie jest to lista zamknięta i będą robić wszystko, aby miejsc było więcej. Poseł Hoffmann uważał, że czas zaplanowany na realizację programu, 2020-2030 daje możliwości poszerzenia tej listy.

Kolejne pytanie dziennikarza z sali dotyczyło wskazania miejsca, które to powinno być w pierwszym rzędzie do budowy obwodnicy i o które będą się starać najbardziej.

Witold Czarnecki bez wątpliwości wskazał miasto Koło:

„Możemy powiedzieć z całą pewnością, że jedna obwodnica wchodzi w grę absolutnie jako priorytet to obwodnica miasta Koła. Zwłaszcza, że jest to obwodnica nieduża, której koszt przypuszczam to będzie kilkadziesiąt milionów złotych. To nie tak wielki koszt jak obwodnica Gostynia czy Kalisza”

-odpowiedział Witold Czarnecki

Czy zatem nadal możemy liczyć na zabiegi i wsparcie posłów naszego okręgu o to, aby pieniądze rządowe trafiły na budowę północnej obwodnicy miasta Koła? Czas pokaże...

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (16) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA