sim

Wiadomości Na sygnale Przerobiony numer VIN

Przerobiony numer VIN

01-12-2010 09:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,186 | Komentarzy: 0
Przerobiony numer VIN
Foto:
zacisze
Wczoraj w ramach kolejnej akcji ograniczającej przestępczość samochodową, kolscy policjanci skontrolowali na terenie powiatu kilka warsztatów i miejsc handlu używanymi częściami.
Przy okazji tych działań, podczas sprawdzania jednego z warsztatów w gm. Kościelec natrafili na osobowe renault. Wstępne oględziny auta pokazały, że najprawdopodobniej posiada ono przerobiony numer identyfikacyjny VIN. Numery jakimi oznaczone są inne części samochodu wprowadzone do policyjnych baz teleinformatycznych potwierdziły, że widniejący na nich pojazd został skradziony na ternie Niemiec. Teraz samochód zostanie poddany specjalistycznym badaniom mechanoskopijnym, w przypadku potwierdzenia się podejrzeń obecny właściciel straci swoje auto.

Ponadto służby dyżurne minionej doby odnotowały:

Nocą z 29 na 30 listopada w Sobótce gm. Dąbie na parkingu przy autostradzie A2 ze zbiornika zaparkowanej tam ciężarówki scania złodzieje ukradli blisko 150 litrów oleju napędowego. Firma transportowa oszacowała starty na ponad 600 zł.

Na drogach powiatowych pomimo zimowych warunków było bardzo spokojnie. Policjanci zabezpieczali jedynie miejsca 2 kolizji. Jedna z nich spowodowana została około 18.00 w Dąbrowicach Starych w gm. Kościelec przez pijanego kierowcę mitsubishi, mężczyzna kierował nim mając w organizmie ponad 2 promile.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!