R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zamiast do szkoły - pojechał rowerem z Warszawy przez Koło

24-09-2020 13:38 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 32,773 | Komentarzy: 6

Kolscy policjanci przekazali rodzicom 16-latka, który rowerem przyjechał z Warszawy. Chłopiec rozpoczął podróż rankiem, a w okolicach Koła był już po kilkunastu godzinach. Podziękowania należą się kobiecie, która zainteresowała się chłopcem jadącym jednośladem drogą krajową w środku nocy i policjantom, którzy zakupili mu jedzenie i zaopiekowali do czasu przyjazdu rodziców.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

W nocy 21 września br. w jednym z zajazdów na terenie powiatu kolskiego pojawił się nastolatek. Niewiele mówił, ale pochwalił się, że jedzie rowerem z Warszawy. Z uwagi na późną porę oraz młody wiek, zaniepokojona kobieta zadzwoniła na Policję.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego kolskiej jednostki sprawdzając okolice, w których ostatnio był widziany chłopak, na jednej ze stacji benzynowych zauważyli stojący rower. Po rozpytaniu okazało się, że jest to 16-letni mieszkaniec Warszawy. Chłopiec oświadczył, że rano około godziny 9 wyjechał rowerem z domu i miał zamiar pojechać do swojej znajomej w Poznaniu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że rodzice 16-latka zgłosili jego zaginięcie.

Chłopiec w ciągu kilkunastu godzin przejechał rowerem około 170 kilometrów. W trakcie podróży niewiele jadł, dlatego policjanci zakupili 16-latkowi ciepły posiłek i przywieźli do kolskiej komendy, skąd w godzinach wczesnoporannych odebrali go rodzice.

Dzięki zaangażowaniu policjantów nastolatek bezpiecznie wrócił do domu. Słowa uznania należą się również Pani, która zainteresowała się chłopcem i powiadomiła Policję.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA