R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Grzegorzew

Niebawem OSP Grzegorzew odzyska nowy wóz

04-01-2021 13:16 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,205 | Komentarzy: 3

Wszyscy pamiętamy wypadek drogowy, w którym uszkodzony został nowy wóz strażacki jednostki OSP Grzegorzew. Wtedy też był to pierwszy wyjazd po otrzymaniu nowego pojazdu.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

14 sierpnia 2020 roku, na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiej i DK92 w Kłodawie doszło do zderzenia wozu strażackiego OSP Grzegorzew z samochodem osobowym. Nowy pojazd gaśniczy, który jednostka OSP Grzegorzew przyjęła w swoje szeregi 8 sierpnia 2020, leżał  uszkodzony na boku. W trakcie zderzenia ucierpiał jeden ze strażaków.

Na szczęście pojazd posiadał ubezpieczenie AutoCasco. Mimo wszystko, firma ubezpieczeniowa bardzo długo zwlekała z wydaniem ostatecznej decyzji - czy pojazd będzie remontowany czy jednak zostanie uznana szkoda całkowita. W grudniu strażacy z Grzegorzewa otrzymali informacje, na którą tak czekali. Wóz strażacki zostanie poddany szkodzie całkowitej, czyli niebawem do druhów trafi taki sam, nowy wóz.

Jechali gasić pożar nowym wozem strażackim. Doszło do wypadku!

Informacje spływają do nas na bieżąco - w Kłodawie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu strażackiego OSP Grz...

Czytaj więcej

Z informacji przekazanych przez jednostkę wynika, że najprawdopodobniej odbiorą wóz na przełomie stycznia i lutego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze