R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dziury w asfalcie. Szybka reakcja PZD i pracownicy na miejscu

10-03-2021 12:48 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,954 | Komentarzy: 19

Nie tylko przechodząc przez przejście dla pieszych w tym miejscu, ale i przejeżdżając samochodem prosimy o zwrócenie uwagi na ubytki w nawierzchni drogi, które mogą doprowadzić do awarii.

R E K L A M A

Chodzi o odcinek skrzyżowania z nową sygnalizacją świetlną ulic Al. Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolski. Jadąc od strony ulicy Dąbskiej pasem w kierunku kolejnego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną zwróćmy uwagę na odcinek znajdujący się na wysokości przejścia dla pieszych (była zatoczka autobusowa). To właśnie w tym miejscu jakość nawierzchni po mrozach i śniegu pozostawia wiele do życzenia. 

Po wielu informacjach ze strony naszych czytelników postanowiliśmy skontaktować się z Powiatowym Zarządem Dróg, pytając czy będzie ta awaria drogi naprawiona. Dyrektor Grzegorz Kujawa po naszym telefonie przyjął sprawę i rozpoczął interwencję. 

W imieniu czytelników i wszystkich podróżujących przez to skrzyżowanie prosimy o pilną interwencję i naprawę niebezpiecznej nawierzchni.

AKTUALIZACJA

Godzinę po przyjęciu zgłoszenia przez Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg, Grzegorza Kujawy na miejscu przejścia dla pieszych pojawili się pracownicy, którzy poprawili stan nawierzchni w tym miejscu. Jest to rozwiązanie, które z pewnością nie jest idealne, lecz wpłynie niewątpliwie na poprawę bezpieczeństwa pieszych i kierowców. W imieniu czytelników i mieszkańców Powiatu Kolskiego dziękujemy za szybką i sprawną internwencję.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (19) Pokaż komentarze