R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

MZEC w Kole, Urząd Miejski w Kole, PiMBP w Kole - zapraszają do konkursu!!!

12-03-2021 15:36 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 6,161 | Komentarzy: 4

W ramach obchodów 45-lecia ciepłownictwa na terenie Koła - Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kole, Urząd Miejski oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają do udziału w Miejskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym pt. „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”.

Foto:UM w Kole | Plakat konkursu
R E K L A M A

Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Koła i przebiega pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta.

Praca musi ściśle dotyczyć tematyki konkursu i spełniać następujące warunki: technika - dowolna, na papierze - A3, praca - płaska. Prace należy dostarczyć za pośrednictwem wyznaczonego nauczyciela (koordynatora konkursu) lub indywidualnie (osobiście lub korespondencyjnie) na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło - do 7 maja 2021r. do godziny 18:00.

Laureaci konkursu uhonorowani zostaną nagrodami - voucherami do wskazanych punktów handlowych - o wartości: I miejsce - 500 PLN, II miejsce - 300 PLN, III miejsce - 200 PLN oraz pamiątkowymi dyplomami.

Regulamin konkursu znajdziecie Państwo na stronach internetowych Organizatorów:

https://www.mzeckolo.pl

www.kolo.pl

www.biblioteka-kolo.pl

 

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze