R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Suwnica Smitha – urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała

16 dni temu | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 1,623 | Komentarzy: 0

Na rynku dostępne są urządzenia, które pozwalają przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała. Na takich urządzeniach można ćwiczyć w domowych warunkach.
Foto:partner
R E K L A M A

Suwnica Smitha ze sklepu marbo-sport.pl to przyrząd do ćwiczeń spotykany w każdej siłowni. To konstrukcja, która zapewnia przeprowadzenie bezpiecznego treningu bez asekuracji innej osoby. Na suwnicy można przeprowadzić trening wielu partii mięśni. To idealny sprzęt do ćwiczeń w domowych warunkach. Pomimo prostej budowy na suwnicy można ćwiczyć mięśnie ramion, klatki piersiowej, nóg. 

Treningi na suwnicy Smitha mogą być urozmaicone. Na tym sprzęcie można wykonywać wyciskanie sztangi w pozycji stojącej i siedzącej, przyciąganie sztangi do klatki piersiowej, przysiady ze sztangą, podciąganie w podporze, martwy ciąg na ugiętych nogach, wiosłowanie. 

Na maszynie Smitha mogą ćwiczyć osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami siłowymi. Ten sprzęt chroni przed kontuzjami, ćwiczenia na suwnicy są bezpieczne. 

Suwnica to uniwersalny sprzęt do ćwiczeń, sprawdza się w treningu siłowym i redukcyjnym. Znajduje zastosowanie w rehabilitacji. Pomaga odzyskać sprawność po kontuzjach. Przygotowuje również ciało do pracy z dużym obciążeniem.

Podczas ćwiczeń na suwnicy uczymy się prawidłowej techniki wykonywania ruchów. Suwnica służy głównie do urozmaicania treningów. 

Ćwiczenia na suwnicy nie są trudne. Zauważenie pierwszych efektów ćwiczeń na maszynie Smitha daje nam motywację do dalszych treningów. 

Inne sprzęty do kompleksowego treningu 

Inne najpopularniejsze urządzenia siłowe to: atlasy treningowe, ławki treningowe, hantle i gryfy. Atlas treningowy to urządzenie, na którym można przeprowadzić bezpieczny i efektywny trening całego ciała. Na atlasie można wykonywać różnorodne ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe. To urządzenie do treningu ogólnorozwojowego i siłowo-wytrzymałościowego. Na atlasie mogą ćwiczyć zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące. 

Ławka treningowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń. Wzmacnia i modeluje mięśnie, korzystnie wpływa na postawę ciała i na kondycję kręgosłupa. To urządzenie do treningu mięśni brzucha, klatki piersiowej, bicepsów, tricepsów, pleców. 

Hantle to sprzęt, z którego można korzystać na wiele sposobów i wykonywać różnorodne ćwiczenia, które wzmacniają nie tylko mięśnie ramion. To sprzęt, który zmieści się w każdym mieszkaniu. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA