R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wrzucając puszki do Puszkina - pomagasz

08-07-2021 14:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,097 | Komentarzy: 0

Puszkin to nowa konstrukcja, której zadaniem jest zbieranie surowców wtórnych, aby później zgromadzony dochód przekazywać na cele charytatywne.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Jarosław Jóźwiak z W Koło Pomagam, Sebastian Szczesiak oraz firma Agronas z prezesem Łukaszem Żurawikiem,  postanowili znów przełożyć działania na konkretną pomoc. Obok wielu serduszek, do których mieszkańcy wrzucają licznie nakrętki plastikowe stanie Puszkin - konstrukcja do zbierania puszek aluminiowych. 

Będzie on na bieżąco opróżniany a zawartość zostanie zamieniana na złotówki wykorzystywane do realizacji akcji charytatywnych. 

Puszkin został umieszczony tuż przed wejściem do Krytej Pływalni, w zasięgu kamer monitoringu. Pozwoli to uchronić pojemnik przed wandalizmem i kradzieżą zawartości.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE