R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Akcja - zero tolerancji dla drogowego bandytyzmu!

20-10-2021 17:39 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 12,144 | Komentarzy: 4

A takim trzeba nazwać świadome zachowania, polegające na wsiadaniu „za kółko” pod wpływem alkoholu lub innych substancji działających podobnie.

Foto:Pixabay
R E K L A M A

Problemem w tym przypadku nie jest jednak tylko wymiar prawny, w skutek którego taki kierowca dostaje zarzuty karne i traci prawo jazdy.

Prawdziwym problemem jest fakt, że rodzi to także ofiary na drodze. A w wielu sytuacjach są to osoby niewinne. 

Warto przytoczyć tu tylko kilka z ostatnich zdarzeń drogowych z naszego powiatu gdzie kierowcy mający ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu doprowadzili do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. 

Pomimo wielu naszych apeli i tak pojawiają się osoby skrajnie nieodpowiedzialne, które w stanie upojenia alkoholowego bez żadnych oporów wsiadają za kierownicę pojazdu. Dlatego nie ma czasu na grożenie palcem. Kolska Policja w najbliższym czasie przeprowadzi intensywne działania, ukierunkowane na wyeliminowanie nietrzeźwych kierowców z naszych dróg. Nie będzie taryfy ulgowej wobec tych, którzy w perfidny sposób łamią przepisy ruchu drogowego oraz prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu. Zero tolerancji dla takich sytuacji. Cena jest zbyt wysoka.

Bronimy wartości najwyższej, jakim jest zdrowie i życie. Te z reguły nie daje drugiej szansy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze