sim
materace
Wiadomości Na sygnale Bił żonę gumowym wężem

Bił żonę gumowym wężem

26-02-2010 18:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,469 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Bił żonę gumowym wężem
Foto:
Zarzuty znęcania się nad żoną ze szczególnym okrucieństwem oraz nie udzielenia jej pomocy usłyszał w minionym tygodniu 59 - letni mieszkaniec Koła. Mężczyzna bił swoją małżonkę kawałkiem gumowego węża po całym ciele. W środę Sąd zadecydował o jego aresztowaniu.
W niedzielę po południu dyspozytor pogotowia ratunkowego zawiadomił, że w jednym z mieszkań przy ul. Wschodniej w Kole ujawniono zwłoki 57 - letniej kobiety. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali jej męża oraz sąsiadkę, która powiadomiła służby ratownicze. Według jej zeznań zadzwoniła ponieważ mąż zmarłej przyszedł do niej i po porostu powiedział, że jego żona chyba nie żyje. Prokurator i śledczy pracujący na miejscu ustali, że kobieta od dłuższego czasu nadużywała alkoholu ponadto chorowała psychicznie. Na jej ciele ujawniono kilkadziesiąt podłużnych siniaków. Podczas rozmowy mąż potwierdził, że bił żonę gumowym kawałkiem węża, robił to kilkakrotnie np. dla tego aby wymóc na niej odpowiednie zachowanie albo za źle przygotowany posiłek.

W dniu, w którym została znaleziona też kilkakrotnie ją uderzył jak stwierdził dla tego że nie chciała się podnieść z podłogi na łóżko. Mężczyzna w ciągu kilku godzin co najmniej dwukrotnie wychodził z domu, a następnie do niego wracał ponieważ żona cały czas leżała w takiej samej pozycji podejrzewając, że może nie żyć poszedł i powiedział o tym sąsiadce. Mąż w chwili zatrzymania miał ponad 1,66 promila. Sekcja zwłok zmarłej kobiety oraz odpowiednia ekspertyza mają dać odpowiedź na pytanie czy śmierć kobiety była spowodowana jej schorzeniami czy przyczynił się do tego jej współmałżonek. Na wniosek Policji i Prokuratury sąd aresztował go na 3 miesiące.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!