sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Powiat buduje kolejną salę gimnastyczną

Powiat buduje kolejną salę gimnastyczną

16-01-2013 11:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,315 | Komentarzy: 2
Powiat buduje kolejną salę gimnastyczną
Foto:
zacisze
Po oddaniu do użytku sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Kole Powiat Kolski przystąpił do realizacji nowej inwestycji, tym razem padło na Kłodawę i tamtejszy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych.
W listopadzie 2012 roku rozpoczęła się inwestycja pod nazwą „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie”, której przedmiotem jest budowa sali gimnastycznej wraz z jej wyposażeniem w podstawowe instalacje sportowe oraz użytkowe. Wykonawcą inwestycji jest firma Przedsiębiorstwo KJS Krzysztof Szurgot z Koła wyłoniona w przetargu z kwotą brutto 3.389.926,59 zł.

Budynek sali gimnastycznej, sportowej o powierzchni zabudowy 1288,45 m2 zaprojektowano jako parterowy bez podpiwniczenia. Bryła budynku podzielona na dwie części połączone funkcjonalnie. Dominująca hala sportowa oraz część niższa stanowiąca zaplecze funkcjonalne sali. Ponadto sala gimnastyczna została zaprojektowana na 152 miejsca siedzące.

fot. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~do ~xyz 26-01-2013 22:12
Ustawa o zamówieniach publicznych jest najczęściej nowelizowaną ustawą w tym kraju. Jeśli chodzi o kryteria oceny ofert to są one zależne od sporządzającego specyfikację istotnych warunków zamówienia, więc nie ma zamawiający obowiązku ustalania tylko jednego kryterium. Nie jest to więc wina ustawy, że cena jest jedynym kryterium ale zamawiającego.
| Zgłoś do usunięcia
~xyz 18-01-2013 22:53
Z przetargami w Polsce jest tak,że kto da najniższą cenę to wygrywa, nieważne, czy jest to kwota,za którą realnie jest w stanie wykonawca zrealizować zadanie.Często zaniżanie sum przetargowych tylko po to by wygrać przetarg to niestety częsta praktyka.Czas chyba zmienić ustawę o zamówieniach publicznych,albo wprowadzić inne kryteria oprócz ceny.
| Zgłoś do usunięcia