sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Wood-Mizer się rozbudowuje

Wood-Mizer się rozbudowuje

06-03-2013 10:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,724 | Komentarzy: 0
Wood-Mizer się rozbudowuje
Foto:
zacisze
Firma Wood Mizer Industries Sp. z o.o. w Kole przystąpiła właśnie do realizacji kolejnej inwestycji polegającej na rozbudowie swojego zakładu.
W dniu 17 października 2012 r. kiedy to w siedzibie firmy Wood-Mizer przy ul. Nagórna odbyła się uroczystość otwarcia nowego budynku magazynu oraz obsługi klienta jaki powstał przy wjeździe do firmy, Prezes firmy Pan Richard Vivers zdradził plan, że zarząd firmy przymierza się do budowy nowej hali produkcyjnej, która ma połączyć istniejące budynki zakładu.

Otóż firma przystąpiła właśnie do realizacji przedsięwzięcia polegającego na „Rozbudowie hali produkcyjnej firmy Wood Mizer Industries Sp. z o.o. w Kole”. Aktualnie trwają procedury administracyjne zmierzające do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.

Firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. to producent przewoźnych i stacjonarnych traków tartacznych oraz brzeszczotów taśmowych, która pojawiła się w Kole we wczesnych latach 90. To w latach 1994-1995 powstała w Kole nowoczesna fabryka przystosowana do montażu maszyn i produkcji podzespołów, która jak widzimy z roku na rok coraz bardziej rozwija się w Kole.

fot. W-M

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!