sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Statystyki nie kłamią- dziękujemy

Statystyki nie kłamią- dziękujemy

09-04-2013 11:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,698 | Komentarzy: 1
Tomasz Nowak
Statystyki nie kłamią- dziękujemy
Foto:
zacisze
Po każdym etapie pracy nad portalem e-kolo.pl przychodzi czas na refleksję i podsumowania. Pierwszy Kolski Portal Informacyjno-Ogłoszeniowy działa na lokalnym rynku medialnym już trzy i pół roku, co w tym czasie udało nam się osiągnąć?
Tak na prawdę portal tworzą czytelnicy, którzy każdego dnia właśnie tutaj szukają najnowszych wiadomości, przeglądają: ogłoszenia drobne, oferty pracy, katalog firm. Poprzez portal społecznościowy facebook, utworzyła się również swojego rodzaju społeczność portalowa, która aktywnie bierze udział w życiu portalowego fanpage'a. Liczba ponad 1800 fanów, to dowód, że warto zaglądać w nasze progi.

W ostatnim czasie przy zwiększonym ruchu użytkowników na witrynie portalu zaobserwowaliśmy wady naszego serwera, które po kilku dniach zostały wyeliminowane. Za wszystkie zaistniałe problemy- przepraszamy. Nowe serwery przydadzą się również po wprowadzeniu nowej wersji portalu, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

W oparciu o najbardziej wiarygodnego dostawcę statystyk stron internetowych Google Analytic mamy powody do dumy: 2 388 290 unikalnych odsłon od dnia 1 stycznia 2013 roku, co daje średnią liczbę unikalnych użytkowników na poziomie ponad 19 000 dziennie, dzięki temu staliśmy się najszerzej trafiającym i najpopularniejszym źródłem informacji lokalnych, ale i najlepszym miejscem na reklamę wśród lokalnych mediów.

W/w statystyki dają nam również podgląd na pochodzenie czytelników: 94% czytelników pochodzi z Polski, 2% z Niemiec, 3% Wielka Brytania, 2% Dania, 1% inne (Czechy, Belgia, Stany Zjednoczone, Irlandia, Szkocja, Rosja). Jeśli chodzi o szczegółowe informacje dotyczące użytkowników zamieszkujących teren naszego kraju, największa liczba odwiedzin przypada oczywiście dla powiatu kolskiego, jednak wiele wywołań obserwujemy z: Poznania, Łodzi, Wrocławia, Krakowa, Gdyni, Warszawy.

To dla nas ogromna przyjemność pracować w projekcie, który przyciąga tak duże zainteresowanie mieszkańców naszego regionu. Jedyne co możemy obiecać, to maksymalne zaangażowanie naszego zespołu w tworzenie coraz to lepszych wiadomości oraz nowych usług oferowanych przez e-kolo.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Tomasz 09-04-2013 22:00
A gdzie te hucznie zapowiadane zmiany? Serwer ledwo dyszy, wielokrotnie trzeba czekać na zadziałanie strony.
| Zgłoś do usunięcia