sim

Wiadomości MKS Olimpia Koło Olimpia Koło - Grom Wolsztyn 1:0 (0:0)

Olimpia Koło - Grom Wolsztyn 1:0 (0:0)

13-04-2013 19:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,406 | Komentarzy: 0
Olimpia Koło - Grom Wolsztyn 1:0 (0:0)
Foto:
zacisze
Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Olimpii wygrywając w Uniejowie 1:0 z Gromem Wolsztyn. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.
Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy obfitując w kilka dogodnych sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony. Po zmianie stron to Olimpia była drużyną grającą konsekwentnie, co zaowocowało w 85 minucie. Piękną bramkę z 18 metra zdobył Kamil Jaroszewski. Po wyrównanym spotkaniu 3 punkty zostały w Kole. Mecz był rozegrany w Uniejowie na sztucznej nawierzchni. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w Kole w sobotę 20.04.2013 o godz. 15:00 ze Spartą Konin. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

– Cieszymy się ze zwycięstwa, co jest oczywiste. Mecz był bardzo wyrównany, jednak nasza konsekwentna gra przez 90 minut dała nam zwycięstwo i trzy punkty zostały w Kole – zaakcentował lider kolskiej drużyny Jarek Kawka.

Skład Olimpii: Przemysław Naworski, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak( 77’ Kamil Jaroszewski), Łukasz Ekiert, Ariel Szczesiak, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk( 75’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka( 70’ Michał Nowakowski).
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!