sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości MKS Olimpia Koło Olimpia Koło - Centra Ostrów 0:1 (0:0)

Olimpia Koło - Centra Ostrów 0:1 (0:0)

28-04-2013 09:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,034 | Komentarzy: 0
Olimpia Koło - Centra Ostrów 0:1 (0:0)
Foto:
zacisze
Jesienią ubiegłego roku Olimpia wygrała w Ostrowie 3:0. Dziś prawie każdy z kibiców liczył, że Olimpia nie przegra tego pojedynku. Niestety, gospodarzy spotkał zimny prysznic bowiem ulegli liderowi grupy Centrze 0:1(0:0).
W kolejnym meczu rundy rewanżowej piłkarze Olimpii po raz pierwszy w tym sezonie zeszli z boiska pokonani. Dokonała tego drużyna z Centry Ostrów – obecny lider rozgrywek i główny pretendent do awansu do 3 ligi.

W pierwszej połowie goście uzyskali optyczną przewagę i stworzyli więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak dobrze dysponowany Suliński nie pozwolił piłce przekroczyć linii bramkowej. W drugiej połowie mecz się wyrównał i to Olimpia stworzyła lepsze sytuacje do strzelenia bramki, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki rywali. Pod koniec meczu ok 83 minucie po błędzie Sulińskiego kolska Olimpia straciła bramkę. Jak się później okazało była to jedyna bramka tego spotkania. Szkoda bo przy odrobinie szczęścia nasza drużyna mogła urwać punkt liderowi. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w środę 1.05.2013 o godz. 15:00 z Dąbroczanką Pępowo również w Kole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Po meczu Jarek Kawka powiedział: Mecz na pewno mógł się podobać. Chłopaki zostawili dużo zdrowia na boisku i szkoda, że nie udało się dowieźć chociażby remisu bo naprawdę dużo nie brakło. Drużyna Centry to drużyna piłkarsko najlepsza z jaka zmierzyliśmy się w tym sezonie.
Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak, Łukasz Ekiert( Kamil Jaroszewski 75’), Ariel Szczesiak(Bartosz Przybyłowski 80’), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk( 70’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka( 78’ Michał Nowakowski).

Foto: MC
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!