sim
marzena pilarska
Wiadomości Kultura i rozrywka TRZY RAZY ŁÓŻKO - jeszcze są bilety

TRZY RAZY ŁÓŻKO - jeszcze są bilety

08-04-2013 09:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,754 | Komentarzy: 0
TRZY RAZY ŁÓŻKO - jeszcze są bilety
Foto:
zacisze
On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce.
“Nic dziwnego zatem, że i małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego rozgrywa swoje namiętności, wątpliwości, ważne decyzje i słabości właśnie w pościelowych dekoracjach. Trzy odsłony, trzy noce, trzy momenty z ich życia, trzy punkty zwrotne – okazuje się, że tyle wystarczy, by opowiedzieć zabawną historię o pewnej parze aktorów. W łóżku On i Ona gubią się i odnajdują do siebie drogę, rozgrywają namiętny dramat i codzienność.
Jan Jakub Należyty – autor takich przebojów scenicznych jak „Andropauza męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” oraz „Diety cud” i “Andropauzy 2” oraz doborowa obsada aktorska gwarantują półtorej godziny mądrego, życiowego śmiechu. Zapraszamy”Gdzie: Miejski Dom Kultury
Kiedy: 25 maja 2013, godz. 17.00
cena: 65 zł
rezerwacja: 63 2722847

Obsada (zamiennie) - Żona: Adrianna Biedrzyńska, Lucyna Malec, Ewa Ziętek;
Mąż: Piotr Cyrwus, Marek Siudym, Piotr Skarga; Młoda: Anna Cieślak, Matylda Damięcka, Emilia Komarnicka; Młody: Mateusz Damięcki, Michał Lesień, Antoni Pawlicki.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!