sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło 4645 zł 47gr zebrane dla Alexa

4645 zł 47gr zebrane dla Alexa

22-05-2013 15:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,149 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
 4645 zł 47gr zebrane dla Alexa
Foto:
Prawie pięć tysięcy złotych - to kwota jaką udało się zebrać podczas Turnieju dla Alexa oraz zorganizowanej na Stadionie Miejskim w Kole majówce.
Organizatorzy podkreślają, że są strasznie zadowoleni z kwoty uzbieranej podczas tych dwóch imprez. Malinowa Mamba za pośrednictwem naszego portalu pragnie podziękować wszystkim, tym, którzy przyczynili się do każdej z zebranych złotówek.

Organizatorzy dziękują: Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kole, Komendzie Powiatowej Policji w Kole, Państwowej Straży Pożarnej w Kole, firmie Norton, Szkole Języka Angielskiego "English for You", Fitness Klub Koło, Zespołowi Rytmix, Piekarni "Walkowiak", Drukarni Monmay.pl, firmie Sanitec, firmie Agroglas, firmie Scania, Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi za obsługę medyczną, Tęczowemu Przedszkolu, Drukarni DaGraf, firmie Szałaśny Fotografia

W imieniu Alexa - dziękujemy!

Foto: J. Szałaśny
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Sebastian 22-05-2013 21:59
W akcji uczestniczyły też dwie urocze Panie Teresa i Grażyna , które oferowały piękne kwiaty z papieru, w imieniu swoim i Malinowej serdecznie dziękujemy Panią za pomoc :)
| Zgłoś do usunięcia