sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Spotkanie po latach

Spotkanie po latach

28-06-2013 12:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,796 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Spotkanie po latach
Foto:
28 czerwca 2013 roku grupa emerytowanych nauczycieli zawodu Zespołu Szkół Technicznych w Kole, spotkała się na towarzyskim spotkaniu w restauracji Wodnik przy ulicy Bogumiła którego szefową jest pani Monika Kostrzewa.
– Z każdym rokiem ktoś z naszego grona odchodzi do wieczności i jest nas coraz mniej. W ostatnim roku odszedł do Pana Zenon Mielczarek. Niech mu ziemia lekką będzie – mówił inicjator spotkania Jan Skąpski. Na wniosek byłego kierownika Tomasza Szymańskiego chwilą ciszy uczczono pamięć tych którzy odeszli do wieczności.

Spotkanie udało się. Stawiło się 15 emerytowanych nauczycieli. Po spożyciu sytego obiadu, przyszła kolej na piwko i coś mocniejszego. Niestety, nie wszyscy z tej okazji mogli skorzystać, ponieważ przyjechali samochodami. Ja piłem wodę z cytryną i jadłem golonkę, która mi smakowała, a piwko wypiłem po powrocie do domu.
Na zakończenie pozowano do wspólnej pamiątkowej fotografii.

Na zdjęciu stoją w pierwszym rzędzie od lewej: Ryszard Ostrowski, Jan Skąpski, Kazimierz Smolarek, Ryszard Włodarczyk, Michał Chojnacki, Teresa Nykiel (nasz rodzynek), Eugeniusz Gębka, Jan Strapagiel, wyżej stoją od lewej: Paweł Walczak, Tadeusz Grabkowski, Włodzimierz Kwarta, Józef Kiciński (senior), Wojciech Ciszewski, Jakub Żurawik, Tomasz Szymański.


Michał Chojnacki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!