sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Wakacyjne remonty w Zespole Szkół nr 1

Wakacyjne remonty w Zespole Szkół nr 1

06-08-2013 10:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,720 | Komentarzy: 0
Wakacyjne remonty w Zespole Szkół nr 1
Foto:
zacisze
Połowa wakacji już za nami, a w Zespole Szkół nr 1 w kole trwają intensywne wakacyjne remonty. Najważniejsze prace prowadzone są na dużej sali gimnastycznej, która najpilniej wymagała gruntownego odświeżenia.
Duża sala gimnastyczna, w porównaniu z odnowionymi i wyposażonymi w nowoczesny sprzęt innym pomieszczeniami szkoły wyglądała dość nieciekawie i na pewno nie była wizytówką szkoły. Ściany oraz sufit sali zostały wygipsowane i pomalowane, wymieniona została część kabli elektrycznych i oświetlenia sali, a w chwili obecnej kończą się prace nad przywróceniem blasku parkietowi sali: całość została wycyklinowana oraz namalowano nowe linie do gier zespołowych.

Oprócz tego na terenie szkoły podstawowej trwają prace nad przygotowaniem trzech pomieszczeń świetlic szkolnych – oddzielnych, dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Ma to zapewnić lepsze warunki do nauki, zabawy i wypoczynku, a świetlice będą czynne od godziny 6:30 do 17:00. Przeniesiony został także gabinet pielęgniarski oraz pomalowano część pomieszczeń szkoły. Wszystko po to, by już od września uczniowie i nauczyciele pracowali w jeszcze lepszych warunkach.

Źródło: ZS nr 1 w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!