sim
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło Olimpia zgasiła Płomyk II

Olimpia zgasiła Płomyk II

19-08-2013 07:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,883 | Komentarzy: 0
Olimpia zgasiła Płomyk II
Foto:
zacisze
W upalną niedzielę, rozegrano 3 kolejkę IV ligi grupy południowej, gdzie Olimpia Koło pokonała Płomyk II Jarocin 2:0, do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W pierwszej połowie gra była wyrównana, obie drużyny miały okazje do zdobycia gola, ale wynik wszelkich prób spalił na panewce.
W drugiej części gry obie drużyny dążyły do uzyskania prowadzenia. Olimpijczycy zaczęli lepiej grać, co zaowocowało zdobyciem gola w 68 minucie przez Nieznalskiego. Po dokładnym podaniu od Rutkowskiego ten ostatni bez problemu umieścił piłkę w siatce. Po kilku minutach prawą stroną pociągnął piłkę wzdłuż linii autowej Jaroszewski, silnie dośrodkowywał w stronę nadbiegającego Kotkowskiego, jednak obrońca gości chcąc uprzedzić naszego napastnika tak niefortunnie interweniował, że wpakował piłkę do własnej bramki podwyższając wynik na 2:0. W doliczonym czasie gry goście byli bardzo blisko uzyskania honorowego gola. Piłka odbiła się od poprzeczki, zatańczyła na linii bramkowej i któryś z obrońców wybił ją w pole.

W sumie mecz dość interesujący, szczególnie w drugiej połowie. Najbliższy mecz Olimpia rozegra na wyjeździe w dniu 24.08.2013 o godz. 13:00 w Ślesinie z tamtejszym LKS-em. – Dobra i konsekwentna gra Olimpii przyniosła efekt w drugiej połowie. Defensywa kolejny mecz zagrała bez straty bramki, a ofensywa zrobiła swoje strzelając rywalom dwie bramki. Warto podkreślić, że w tym roku w kolejnym meczu kluczowymi postaciami są zmiennicy, którzy wchodząc na boisko rozwiązują losy spotkania w Pępowie był to Lewandowski, a dzisiaj powracający po rocznej przerwie spowodowanej groźną kontuzją Nieznalski– zaakcentował rzecznik prasowy Olimpii Jarosław Kawka.

Skład Olimpii:
Konrad Winiarski, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański, Piotr Krzyżanowski, Artur Brzuśkiewicz, Piotr Marańda, Marcin Lewandowski ( 28 Powietrzyński Paweł, 82 Powietrzyński Miłosz) Michał Rutkowski, Łukasz Sikorski (65 Mariusz Nieznalski), Kamil Jaroszewski, Damian Kotkowski.

mc

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!