sim
Artbud
Wiadomości Na sygnale Złodziej w rękach Policji

Złodziej w rękach Policji

21-11-2013 16:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,331 | Komentarzy: 3
Złodziej w rękach Policji
Foto:
zacisze
Funkcjonariusze kolskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy z domu mieszkalnego na terenie gminy Koło. Złodziejowi przedstawiono zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
W dniu wczorajszym policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w kwocie 1 200 złotych z jednego z domów mieszkalnych na terenie gminy Koło. Z informacji przekazanych od pokrzywdzonego wynikało, że zdarzenie to miało miejsce 25 października. Właściciel mieszkania przez ten czas próbował na własną rękę ustalić złodzieja i odzyskać pieniądze. Gdy własne działania nie przyniosły skutku zwrócił się o pomoc do Policji. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. W wyniku analizy zgromadzonych materiałów, policjanci zajmujący się tą sprawą wytypowali sprawcę kradzieży.

Podejrzenia mundurowych padły na 35-letniego mieszkańca gminy Koło. Mężczyzna przyznał, że wykorzystał nieobecność mieszkańców domu jednorodzinnego i przez niezamknięte drzwi wejściowe wszedł do budynku skąd ukradł pieniądze. Teraz 35-latek może spędzić za kratkami nawet pięć lat.

KPP Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
A 07-12-2013 22:44
Nieobecność mieszkańców to także przebywanie w obejściu lub budynku gospodarczym, garażu itp. Mało osób zamyka drzwi podczas gdy przebywa na włanym ogrodzonym podwórku. Więc ruszcie najpierw głową.
| Zgłoś do usunięcia
Q 21-11-2013 22:22
No tak, facet sobie wziął jak było otwarte i tyle :D
| Zgłoś do usunięcia
Heh 21-11-2013 22:19
"Przez niezamknięte drzwi" podczas nieobecności mieszkańców. To co oni się dziwią hahah co za idioci, jeszcze poszukiwania na własną rękę, pozdrawiam hahhahaha
| Zgłoś do usunięcia