sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Konkurs na dyrektora MOSiRu - odwołany

Konkurs na dyrektora MOSiRu - odwołany

18-12-2013 18:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,367 | Komentarzy: 8
Tomasz Nowak
Konkurs na dyrektora MOSiRu - odwołany
Foto:
zacisze
Dlaczego Burmistrz podjął taką decyzję? nie wiemy, jednak zastanawiające jest to, że koniec roku coraz bliżej, a więc i koniec pracy Pani Marty Zakrockiej jako dyrektora MOSiRu. Kto więc zajmie się ośrodkiem? Wraz z zarządzeniem Burmistrza miasta Mieczysława Drożdzewskiego, rozwiązana została również komisja rekrutacyjna.
18 grudnia Burmistrz Koła - Mieczysław Drożdżewski wydanym zarządzeniem rozwiązał konkurs na wolne stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

Co dalej z tym stanowiskiem? Czy konkurs zostanie ogłoszony na nowo? Na te pytani postaramy się jak najszybciej uzyskać informację.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
Piotr 22-12-2013 00:10
Proszę Państwa, ja zadam inne pytanie. Czym jest demokracja? Tak, właśnie tym, z czym kojarzy się większości z Nas, w wielkim uproszczeniu i skrócie można powiedzieć, że wolą (rządami) większości nad mniejszością. Przypomnę, że taki też jest nasz aktualny ustrój polityczny, zarówno na szczeblu państwowym jak i samorządowym. Niestety mózgi niektórych obywateli nie zdążyły się przestawić po roku '89 i żyją w błogim oderwaniu od nowej rzeczywistości. Pierwszy lepszy przykład. Jeden obywatel, wybory do różnych władz samorządowych. Efekt? Wybory do władz gminy lub powiatu w latach 2002, 2006, 2010. Wszystkie zakończone porażkami. Brak mandatu w takich przypadkach był wynikiem braku zaufania ze strony tej najbliższej społeczności lokalnej, a więc wyborców , którzy obserwują danego kandydata i najlepiej go znają.... Jak zwykle w takich sytuacjach na nic się zdała sztuczna propaganda i szum wokół niego przed wyborami. Głosując na kogoś innego , wyborcy mówią jednym głosem do tego niewybranego : "My (Naród) cię tu nie chcemy i nie potrzebujemy. Uciekaj stąd (żeby nie użyć innego słowa...) ". Jeżeli więc taka sytuacja się powtarza wielokrotnie, to prezydent miasta czy burmistrz będący bezpośrednim przedstawicielem takich właśnie obywateli, ma niepisany obowiązek brać pod uwagę także ich stanowisko dokonując różnych wyborów...
| Zgłoś do usunięcia
koleś 21-12-2013 17:22
Standardowo następny przekręt szykuje pan burmistrz,po co ma być konkurs???i tak obstawi sobie swojego kolesia po znajomości...ale kadencja jego się zbliża...
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 19-12-2013 09:19
najbardziej jest smutny fakt że Burmistrz nawet nie informuje społeczeństwa o powodzie odwołania konkursu. Dodam tylko że termin składania dokumentów miał minąć jutro to jest 20 grudnia. Konkurs jest odwołany przed zamknięciem przyjmowania ofert, ja się pytam o co tu chodzi ?
| Zgłoś do usunięcia
pawel 19-12-2013 09:13
Piotrze, tu nie jest napisane, że tego stanowiska nie będzie, tylko że konkurs jest odwołany. Czytaj ze zrozumieniem Piotrze.
| Zgłoś do usunięcia
piotr 19-12-2013 09:10
bardzo dobra decyzja - po co mnożyć kierownicze stanowiska, przecież zarówno basen jak i hala sportowa czy stadion powinny być pod jednym kierownictwem. I koszty mniejsze i zarzadzanie lepsze.
| Zgłoś do usunięcia
hm 19-12-2013 08:59
oficjalny powód na pewno bedzie stekiem BZDUR ! nieoficjalny to każdy moze się domyslać !
| Zgłoś do usunięcia
Kajka 18-12-2013 22:14
A z jakiego powodu odwołany?
| Zgłoś do usunięcia
olo 18-12-2013 18:18
Hańba i Skandal to słowa opisujące ta decyzje !!!
| Zgłoś do usunięcia