sim
materace
Wiadomości Na sygnale Nowy radiowóz na Nowy Rok

Nowy radiowóz na Nowy Rok

07-01-2014 10:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,521 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Nowy radiowóz na Nowy Rok
Foto:
03 stycznia 2014 roku policjanci z Posterunku Policji w Babiaku otrzymali nowy radiowóz. Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Babiak Ireneuszem Wiśniewskim przekazali kluczyki do radiowozu Komendantowi kolskiej Policji mł. insp. Wiesławowi Grzegorczykowi. Auto współfinansowane przez Urząd Gminy w Babiaku oraz ze środków finansowych Policji będzie wykorzystywane do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom gminy Babiak.
Najnowsza Kia Cee’d trafiła do Posterunku Policji w Babiaku. W uroczystości przekazania radiowozu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk, Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski, Przewodniczący Rady Gminy Babiak Ireneusz Wiśniewski, Kapelan kolskich policjantów ks. Józef Wronkiewicz, a także Kierownik Posterunku Policji w Babiaku asp. szt. Grzegorz Banasiak wraz z policjantami.

Uroczystość rozpoczął Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Kole ks. Józef Wronkiewicz, który poświęcił najnowszy radiowóz na terenie powiatu kolskiego oraz życzył bezpiecznej jazdy funkcjonariuszom, którzy będą użytkować pojazd w codziennej służbie. Następnie Pan Wojciech Chojnowski przekazując kluczyki od auta szefowi kolskiej jednostki podkreślił, że gmina Babiak stawia na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dlatego zdecydowała się wyłożyć połowę funduszy na zakup najnowocześniejszego radiowozu dla policjantów posterunku w Babiaku.

Komendant mł. insp. Wiesław Grzegorczyk podczas przemówienia serdecznie podziękował samorządowcom z gminy Babiak za pomoc w zakupie pojazdu i zapewnił, że dzięki temu Policjanci jeszcze sprawniej i szybciej dotrą do miejsc, gdzie ich interwencja jest potrzebna.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!