sim

Wiadomości Sport Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

12-05-2010 07:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,338 | Komentarzy: 0
Zawody wędkarskie
Foto:
zacisze
Drużynowe i indywidualne zawody spławikowe o puchar starosty kolskiego odbyły się 8 maja na Zalewie Ruszkowskim. W zawodach udział wzięło 25 wędkarzy przydzielonych do 5 sektorów.
Indywidualnie najlepszym okazał się Ryszard Wrzesiński z koła nr 7, przed Michałem Anastaziakiem z koła nr 32 i Henrykiem Świderskim z koła nr 6.
Drużynowo wygrali wędkarze z koła nr 6 w składzie: Henryk (ojciec), Sławomir, Mariusz i Marcin Świderscy (synowie) i Andrzej Miśko, przed kołem nr 7: Józef Wilk, Tadeusz Czerniejewski, Andrzej Wawrynowicz, Walery Rossa i Ryszard Wrzesiński oraz kołem nr 26 – Mariusz Prażanowski, Marek Banasiak, Zbigniew Lipiński, Kazimierz Gołdyn, Andrzej Polichnowski.
W nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca Ryszard Wrzesiński otrzymał wędkę marki „Dragon”, za drugie miejsce Michał Anastaziak otrzymał wędkę „York”, a za trzecie Henryk Świderski kołowrotek „Dragon”. Za pierwsze miejsce drużynowe – statuetkę wręczono kapitanowi drużyny z koła nr 6 Henrykowi Świderskiemu.

– Mimo, że ryba nie żerowała Ryszardowi Wrzesińskiemu udało się złowić 2,5 kilograma ryb. Za przynętę służyły przede wszystkim białe robaczki. Pogoda dopisała. Po zawodach wzięliśmy udział w strzelaniu do tarczy na pobliskiej strzelnicy – powiedział sędzia zawodów Mirosław Mikołajczyk.
mc

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!