sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Pomóżmy Ukrainie - apel kolskiego PO

Pomóżmy Ukrainie - apel kolskiego PO

10-03-2014 09:16 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,702 | Komentarzy: 6
Jubiler Euro Koło
Pomóżmy Ukrainie - apel kolskiego PO
Foto:
Kolska Platforma Obywatelska zwraca się z ogromną prośbą do mieszkańców Koła o wsparcie tej akcji. Jeżeli możecie Państwo przekazać nam bandaże ,gazy, opatrunki ,plastry prosimy o ich dostarczenie do naszego biura mieszczącego się przy ulicy Niezłomnych 12.
Czekamy na Państwa od środy do piątku o godzinie 18.00.Wszystkie zgromadzone środki opatrunkowe zostaną przez nas przekazane do Poznania do koordynatora akcji „Pomoc dla Ukrainy”, a stamtąd trafią do Kijowa.

Dziękuję. Krzysztof Mazurkiewicz
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
pisownia 14-03-2014 07:55
"...za tę Panią" ? O co chodzi w tym zdaniu?
| Zgłoś do usunięcia
K.M. 12-03-2014 19:45
Ja przeznaczam środki finansowe na ten cel i to bez wpływu takiego nieprzyjemnego,nonszalanckiego Pani wpisu.Proszę jednak aby i Pani kolaninko przeznaczyła choć złotówkę dla Ludzi z Ukrainy.Zapraszam za tę Panią do włączenia się w akcję-Solidarni z Ukrainą.POzdrawiam .Krzysztof Mazurkiewicz
| Zgłoś do usunięcia
kolaninka 12-03-2014 17:13
panie Mazurkiewicz--przeznacz pan chociaż z jedną swoją dietkę którą dostajesz za nic nie robienie dla Ludzi z Ukrainy..
| Zgłoś do usunięcia
kok 10-03-2014 17:01
panowie poslowie z PO powinni pomoc nie biedni ludzie
| Zgłoś do usunięcia
xxx 10-03-2014 16:03
prawda jest taka, że Ukraińcy nigdy nie byli, nie sa i nie bedą do nas ustosunkowani pozytywnie. Niestety są to zaszłości historii. Świadczy o tym pomnik przywódcy UPA, która to organizacja wymordowała tysiące Polaków. My też mamy swoje za skórą w stosunku do nich. Przyjaźni nigdy nie będzie. A przywódcy Majdanu to właśnie narodowcy spod znaku UPA. Już PO nasze nie ma czym zabłysnąć?
| Zgłoś do usunięcia
LóL 10-03-2014 10:25
Współczuję Ukraińcom, którzy zostali wciągnięci w tą zawieruchę przez bandy pod sztandarami UPA, OUN i "euroentuzjastów", ale jak czytam o tej zbiórce "niezbędnych" do życia produktów przychodzi mi na myśl - "dlaczego wspieracie tych bandytów?" Zapewne rzeczy ze zbiórki nie trafią do zwykłych Ukraińców, tylko do motłochu majdańskiego walczących o "wolność" w ramach Unii Jewropejskiej. Taką "wolność" wywalczyli i dali Rosji idealne pole do POPISu. A Krym lada dzień rosyjski... Współczuję Polsce i Ukrainie... Trochę nie na temat, ale to jest jakaś paranoja : 3
| Zgłoś do usunięcia