sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Emiter od kuchni - rozmowa z uczniami ZST

Emiter od kuchni - rozmowa z uczniami ZST

13-05-2010 22:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,738 | Komentarzy: 1
Emiter od kuchni - rozmowa z uczniami ZST
Foto:
zacisze
O projekcie "Emiter Uczniowski w ZST" pisaliśmy już wielokrotnie. Dzisiaj na zaproszenie opiekunów pomysłu postanowiliśmy przedstawić naszym czytelnikom emiter od "kuchni". W woli przypomnienia- "emiter uczniowski" to nic innego jak ekran zamontowany w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Kole. Ma on za zadanie wyświetlać informacje takie jak, np. Relacje z imprez odbywających się z udziałem uczniów, dowcipy, kalendaria itp. Rzeczą, która najbardziej zaciekawiła naszego redaktora był fakt promowania zainteresowań i talentów młodzieży. Nad projektem pracuje 10 osób, które jak twierdzą robią to dla czystej przyjemności. Wszystkie spotkania odbywają się w wirtualnej rzeczywistości: zbieranie pomysłów, redagowanie tekstów aż do montażu. Jeśli chodzi o stronę techniczną umieszczania danych emitera, wszystko przeprowadzane jest przez Internet. Nad pracą uczniów czuwają nauczyciele : Agnieszka Bentkowska, Rafał Borkowski. Z tego co udało nam się dowiedzieć dyrekcja tej szkoły już planuje nowy projekt, który będzie czymś nowym w systemie edukacji. Jedyne co możemy zdradzić to tematykę projektu- Astronomia. Każdego dnia Zespół Szkół Technicznych udowadnia, że jest najnowocześniejszą i najszybciej rozwijającą się placówką edukacyjną w naszym rejonie. Gratulujemy Dyrekcji oraz wszystkim, którzy bezinteresownie poświęcają się świetnym pomysłom.
Nasz redaktor Bartłomiej Fiwek przeprowadził rozmowę z uczniami zaangażowanymi w projekt: Krzysztofem Danielskim, Pauliną Żuk i Martą Bocian.


Aby odtworzyć plik audio, kliknij przycisk PLAY
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami pojawiającymi się na emiterze. Można to zrobić klikając na poniższy link i oglądając przygotowana prezentację.

Pobierz plik
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Łukasz 15-05-2010 08:11
pan redaktor.:) dobre.........
| Zgłoś do usunięcia