sim
kdf
Wiadomości Miasto Koło Juwenalia za nami!

Juwenalia za nami!

14-05-2010 14:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,362 | Komentarzy: 0
Juwenalia za nami!
Foto:
zacisze
Juwenalia 2010 zainaugurowało symboliczne przekazanie kluczy do bram miasta, dzięki czemu 13 i 14 maja władzę nad miastem przejęli studenci, a miasto wypełniło się muzyką takich zespołów, jak: Baby Godzilla, Black Sun, Farba czy wreszcie gwiazdy imprezy Big Cyc.
Pierwszego dnia odbył się konkurs „Bitwa Kapel”, w którym uczestniczyły cztery zespoły: Berith, Alive, Black Sun i Wasabi. Najlepiej zaprezentował się zespół Black Sun, który dzięki wygranej mógł zagrać następnego dnia na dużej scenie w Amfiteatrze. Strzałem w dziesiątkę okazało się zaproszenie brytyjskiego zespołu Baby Godzilla, którego energetyczny koncert porwał publiczność i zachęcił do zabawy. Studenci zgodnie przyznali, że ich występ był zdecydowanie najlepszy tego dnia.

Drugi dzień był nie mniej ciekawy. Całą imprezę w Amfiteatrze poprowadził charyzmatyczny lider zespołu Big Cyc – Skiba, który we właściwym dla siebie, żartobliwym stylu, zapowiadał kolejne występy. Pomimo fatalnej pogody i niskiej frekwencji na początku, ludzie postanowili zabrać ze sobą parasole z domów i przyjść bawić się przy dźwiękach muzyki zespołów Black Sun, Farba, żartach i skeczach kabaretu Sześciopak, i wreszcie zaszaleć podczas występu gwiazdy całej imprezy – zespołu Big Cyc. Już pierwszy utwór „Berlin Zachodni” porwał publiczność i tak już zostało do samego końca.
Patronat medialny nad imprezą objął portal e-kolo.pl

Zdjęcia z pierwszego dnia imprezy znajdą Państwo w linku poniżej:

Studenckie Juwenalia


Źródło: PWSZ w Koninie
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!