sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Korfball SMS MOSiR Koło brązowymi medalistami

SMS MOSiR Koło brązowymi medalistami

19-05-2010 19:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,757 | Komentarzy: 1
SMS MOSiR Koło brązowymi medalistami
Foto:
zacisze
Kolski zespół SMS MOSiR w Kole, wywalczył trzecie miejsce w I lidze korfballu. Jest to niewątpliwie duży sukces młodego zespołu.
W rozegranych w ostatni weekend meczach I ligi korfballu MegaSports Warszawa pokonał dość pewnie AZS Poznań 16:7 oraz 23:6 i tym samym jeszcze przed ostatnią kolejką sezonu 2009/2010, wszystko jest rozstrzygnięte: AZS Wrocław, MegaSports Warszawa, SMS MOSiR Koło - to kolejność zespołów na podium. Pierwotnie - z uwagi na możliwość wpływu wyniku jednego spotkania na pozostałe - zakładane na wspólny termin mecze ostatniej kolejki we Wrocławiu i w Poznaniu nie zmienią układu tabeli I ligi PLKorf.

Kolan szczególnie cieszy zdobycie brązowego medalu seniorskich Mistrzostw Polski przez młody, bo składający się niemal z samych juniorów zespół SMS MOSiR Koło. Nasi młodzi korfbaliści w sezonie 2009/2010 występowali w następującym składzie: Edyta Pawlak, Agnieszka Pietrzak, Magdalena Kaczmarek, Dorota Szkalska, Ilona Goryszewska, Aleksandra Rogowska, Angelika Zielonka, Emilia Pękajło, Norbert Nowak, Szymon Burdziński, Wiktor Ozdowy, Maciej Kołodziejski, Kacper Nowak, Grzegorz Hładun, Adam Doroszuk, Łukasz Karpiuk.

Zajęcie trzeciego miejsca jest niewątpliwie dużym sukcesem naszej drużyny. Składa się ona wyłącznie z juniorów, a więc jest najmłodszym zespołem ligowym. Atut młodości z pewnością zaowocuje w latach następnych – powiedział Waldemar Pietrzak trener.
mc

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~życzliwy 20-05-2010 22:25
Szkoda , że nikt nie dodał że zajęli trzecie miejsce na 4 drużyny ... Po prostu żal ... Niewątpliwie bardzo duży sukces .. Gratuluje .. heh..
| Zgłoś do usunięcia