sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Szlachetna Paczka - trwa rekrutacja

Szlachetna Paczka - trwa rekrutacja

04-08-2014 09:54 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,003 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Szlachetna Paczka - trwa rekrutacja
Foto:
Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy do projektu Szlachetna Paczka stowarzyszenia WIOSNA. To już 14 rok, kiedy wolontariusze z całej Polski dotrą do najbardziej potrzebujących i razem z darczyńcami sprawią im fantastyczny prezent na święta! Paczka w Kole odbędzie się po raz trzeci, razem z wolontariuszami odwiedzimy najbardziej potrzebujące rodziny w mieście Kole i gminie Koło.
Cel jest szczytny: 9 500 wolontariuszy, 440 000 darczyńców i 17 500 dobroczyńców, a wszystko to dlatego, żeby zanieść mądrą pomoc dla minimum 17 500 rodzin w potrzebie. To tylko liczby, robią one wrażenie, ale nadal pozostają liczbami. Pod każdą z nich kryje się prawdziwy człowiek, który ma mega pragnienie pomocy drugiemu lub właśnie oczekuje na naszą pomoc! Dla 74% wolontariuszy biorących udział w poprzednich edycjach Szlachetnej Paczki była ona najważniejszym wydarzeniem w życiu! Co zrobić, aby się zgłosić?

Zgłoś się poprzez stronę www.superw.pl/rekrutacja2014 (za kilka dni rekrutacja wolontariuszy będzie dostępna bezpośrednio na www.superw.pl), wypełnij formularz rekrutacyjny i oczekuj na kontakt Lidera Rejonu. Wolontariusz musi mieć skończone 18 lat. Razem dowalimy biedzie!

Kontakt: Radosław Michalak Lider Rejonu Koło Tel: 791-140-263 e-mail: kolo.paczka@gmail.com

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!