sim

Wiadomości Miasto Koło Są pieniądze na chodnik na Poniatowskiego

Są pieniądze na chodnik na Poniatowskiego

01-09-2014 09:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,152 | Komentarzy: 5
Jubiler Euro Koło
Są pieniądze na chodnik na Poniatowskiego
Foto:
Ostatnio informowaliśmy o problemie jaki powstał przy realizacji inwestycji polegającej na przebudowie chodnika na ul. Poniatowskiego w kierunku kolskiego cmentarza parafialnego, a dotyczył on oczywiście braku odpowiedniej ilości środków finansowych.
Na sesji Rady Miejskiej w Kole radni miejscy zabezpieczyli na prośbę Burmistrza Miasta Koła kwotę w wysokości 30 tys. zł Natomiast na czwartkowej Sesji Rady Powiatu Kolskiego radni powiatowi dołożyli jeszcze kwotę w wysokości 45 tys. zł.

Realizowana inwestycja obejmuje przebudowę chodnika na ulicy Poniatowskiego w Kole na odcinku od skrzyżowania z ul. Leśną do wjazdu na cmentarz o długości 488,84 m. Cały odcinek chodnika jaki zostanie przebudowany i będzie się składał z chodnika dla pieszych o szerokości 1,5 m oraz ze ścieżki rowerowej, również o szerokości 1,5 m. Wykonawcą inwestycji jest firma MK STELLA Konrad Marek.

Fot. mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
Rowerzysta 02-09-2014 07:53
Wreszcie jakaś konkretna inwestycja, a nie fuszerka jak w przypadku Toruńskiej ! Wniosek z tego taki, że wybory powinnyy być co roku. Trzeba mieć nadzieje że kiedyś poprawią ten chodnik na Toruńskiej i pobudują kiedyś nowy do Wood- Mizera n toruńskiej.
| Zgłoś do usunięcia
bla bla 01-09-2014 20:45
Ciekawi mnie firma wynajęta do remontu chodnika, czy to nazwisko nie kojarzy się z pewnym panem z powiatu a jego syn ma firmę... w naszym mieście nic nie jest przypadkowe. Trzeba nowych ludzi wybrać bo za dużo tu się robi układów i układzików !!!
| Zgłoś do usunięcia
alu 01-09-2014 17:49
Jak wyglądają stropodachy na blokach , gdzie przez otwory wentylacyjne wlatują i gnieżdżą sie wszelkiego rodzaju ptaki.? Jakie robactwo tam nanoszą , nie mówiąc już o odchodach.
| Zgłoś do usunięcia
Piotrek 01-09-2014 12:47
Tylko geniusz mógł wpaść na taki pomysł, żeby remont tego chodnika zaczynać pod koniec wakacji, a nie na początku...
| Zgłoś do usunięcia
gfdv 01-09-2014 12:42
Niech mi ktoś wytłumaczy skad sie biorą pieniadze na inwestycje zawsze tuż przed wyborami?
| Zgłoś do usunięcia