sim

Wiadomości Sport Plaża, morze - nowy widok z basenu

Plaża, morze - nowy widok z basenu

01-10-2014 11:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,573 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Plaża, morze - nowy widok z basenu
Foto:
Gdy jesień za oknami a kolory, które za chwilę opanują otoczenie dalekie będą od radości i optymizmu. Z nostalgią i brakiem żywych kolorów poradzili sobie na basenie, którego okna zmieniły się nie do poznania. Wszystko dzięki ciekawym okleinom.
Projektantem i wykonawcą była kolska firma - MonMay, która przez trzy dni od rana do późnych godzin wieczornych oklejała szyby. I teraz zamiast szarości parkingu, korzystający z basenu mogą podziwiać wyspę z palmami, panoramę Koła, plażę, morze.

Wielu mieszkańców pozytywnie odebrało zmiany wystroju pływalni, podkreślając ożywienie wnętrza, które wcześniej było zbyt szare.

A jak Wam podobają się nowe okna?

Foto. pływalnia koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
do gdfcv 03-10-2014 11:57
Gdzie się rodzą tacy jak Ty... Wytłumaczę Ci, że z naszych podatków kupowane są np. inkubatory dla noworodków do szpitali no to co, ludzie którzy nie chcą mieć dzieci powinni na to nie płacić??? Z podatków budowane są drogi, to może ludzie, którzy nie mają samochodu nie powinni płacić podatku, co? Pomyśl zanim coś napiszesz człowieku.
| Zgłoś do usunięcia
do gdfcv 03-10-2014 11:44
Skoro nie godzisz sie na basen czemu milczysz w sprawie, stawianych pomników, organizowanych marszy pamięci i wszelkich innych akcji nikomu nie potrzebnych a finansowanych z publicznych pieniedzy. Jest wiele innych przykładów bezsensownego marnowania pieniędzy ale wszyscy teraz uczepili sie basenu i to mnie irytuje. Ida wybory i basenu uzywa sie jako broni w walce, uzywaja go wszystkie strony.
| Zgłoś do usunięcia
gdfcv 03-10-2014 11:31
to sie mylisz, ja od nikogo nic nie chce, chce sam dysponowac tym co zarobie a nie zeby ktos za mnie te pieniadze wydawal, tak samo nie chce zeby ktoś sie "zrzucał" na różne rozrywki które ja lubie. Np. chciałbym w Kole sztuczny stok narciarski i nie ważne ile bedzie kosztowało jego budowa i utrzymanie, i dlaczego maja ten stok utrzymywać osoby które nie uprawiały i nie beda uprawiały narciarstwa. To jest mój tok rozumowania.
| Zgłoś do usunięcia
do gdfcv 03-10-2014 10:46
"Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle" to jest Twój tok rozumowania, gratuluje !
| Zgłoś do usunięcia
gdfcv 03-10-2014 08:47
Do kolanki. Wszystko ok ale dlaczego ja który nie korzystam z basenu albo emeryci, mają sie zrzucać na basen z podatków? Za cieżko pracuje żeby ktoś bez mojej zgody wydawał pieniadze zabrane siłą lub podstepem w podatkach, przeznaczał na dopłaty dla osób ktore chca sobie popływać.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka 02-10-2014 12:15
Na basenie nie byłam...mam za mało kasy po prostu...2oo zł na miesiąc po opłatach. Na jedzenie, środki czystości itd. Ale cieszę się, że jest i wszystkich namawiam do odwiedzania bo to przecież samo zdrowie. Gdybym mogła tobym codziennie pławiła się w jaccuzi. Antagonistom powiem: basen jak kina i inne ośrodki kuluralne nie jest opłacalny. Czytałam o tym wiele aftykułów i dziwię się , że niektórzy mają za złe ,że miasto dotuje basen. Przecież to było wiadome, że tak będzie...I do przewidzenia. I niektórym osobom napiszę tak: oczywiście miasto odpłaca i na fundusz zdrowia i emerytalny tak samo jak innym pracownikom: kina, muzeum, biblioteki, pracownikom stadionu miejskiego itd...Nikt przy zdrowych zmysłach by nie podjął tam pracy na umowę zlecenie...Nikt. Antagoniści również.
| Zgłoś do usunięcia
gość 01-10-2014 12:38
Super że jest w Kole świetny basen,wszyscy mogą korzystać.Dyrekcja basenu bardzo się stara żeby było coraz lepiej i chwała im za to.Dziwię się że jeszcze znajdują się tacy co to koniecznie chcą się do czegoś przyczepić.A w większości szkoda im na bilet, śmieszne.
| Zgłoś do usunięcia