sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Sport Turniej piłki nożnej - Złota jesień

Turniej piłki nożnej - Złota jesień

17-10-2014 10:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,196 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Turniej piłki nożnej - Złota jesień
Foto:
zacisze
W piątek 10 października 2014 roku na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbył się turniej piłkarski drużyn Olimpii Koło rocznika 2007 i 2008. Roczniki te prowadzi trener Marcin Mielczarek.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Trener Marcin Mielczarek podzielił dzieci na 6 grup przypisując im nazwy znanych firm piłkarskich, co w bardzo pozytywny sposób wpłynęło na młodych piłkarzy Olimpii. ( Borusia Dortmund, Real Madryt, FC Barcelona, Manchester United, Bayern Munchen, Chelsea London). Ogrom pracy w przygotowanie włożyli rodzice, którzy zajęli się sprawami organizacyjnymi.

Trener Marcin Mielczarek za bezinteresowną pomoc temu rocznikowi podziękował Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącemu w Kole Waldemarowi Koligatowi, animatorowi Orlika Krzysztofowi Radwańskiemu i Jarosławowi Kawce wręczając im pamiątkowe statuetki. Cały turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Manchesteru United, która w finale pokonała drużynę Realu Madryt 2:0.

RUNDA FINAŁOWA
miejsce 5-6
BORUSSIA DORTMUND – CHELSEA LONDON 2-0
miejsce 3-4
F.C BARCELONA – BAYERN MUNCHEN 2-0
finał
MENCHESTER UNITED – REAL MADRID 2-0

Po turnieju Waldemar Koligat powiedział: Cieszę się, że mogłem gościć u siebie najmłodszych piłkarzy Olimpii. Serce raduje się jak widzi tak młodych ludzi uprawiających sport z taką pasją.


Jarek Kawka dodał: Dziękuję dyrektorowi Waldkowi Koligatowi za udostępnienie naszemu klubowi obiektów. W końcu w Liceum jest dyrektor z którym znaleźliśmy wspólny język i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się tylko rozwijała. Dziękuję również rodzicom za wielkie zaangażowanie, przygotowanie całej oprawy, cateringu i pomoc trenerowi. Słowo dziękuję kieruję również w stronę trenera za sam pomysł i przygotowanie.


mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!