sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Co słychać u naszych IV ligowców ?

Co słychać u naszych IV ligowców ?

17-01-2010 10:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,608 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Co słychać u naszych IV ligowców ?
Foto:
Poniżej prezentujemy Państwu najważniejsze wydarzenia jakie dzieją się w strukturach klubowych naszych IV ligowców z powiatu kolskiego. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania ich stron internetowych. Można znaleźć na nich pełne informacje nt. składów drużyn oraz meczów sparingowych.
MKS Olimpia Koła we wtorek 12 stycznia na obiektach kolskiego MOSiR-u przeprowadził pierwszy zimowy trening. Na treningu pojawiło się trzech nowych zawodników, którzy wzmocnią drużynę w rundzie wiosennej.
W sobotę 23 stycznia drużyna Olimpii rozegra pierwszy sparing. Część kadry wyjedzie do Goliny na spotkanie z miejscową A-klasową Polonią. Natomiast druga grupa, uzupełniona juniorami starszymi, uda się na turniej piłkarski do Barcina, w którym rywalizować będzie z m.in. III-ligową Goplanią Inowrocław.

Zarząd Zrywu Dąbie podobnie jak klub z Koła rozpoczął starania o pozyskanie nowych graczy. I również tu w kręgu zainteresowań pojawiło się trzech zawodników reprezentujących barwy pobliskich klubów piłkarskich.
Zmiany planowane są również w składzie szkoleniowym dąbskich "Argentinos". Asystentem Włodzimierza Tylaka, a zarazem kierownikiem drużyny będzie Sebastian Kalinowski. Będzie on także prowadził zespół juniorów starszych oraz opiekował się grupą trampkarzy. Treningi najmłodszych piłkarzy Zrywu - żaków prowadził będzie Łukasz Kujawa.

Źródło: MKS Olimpia Koło, Zryw Dąbie


Zapraszamy na strony klubowe obu drużyn, na których można dowiedzieć się więcej o przygotowaniach obu drużyn do kolejnej rundy.

MKS Olimpia Koło www.olimpiakolo.4.pl
Zryw Dąbie http://zrywdabie.futbolowo.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!