sim
geberit produkcja
Wiadomości Na sygnale Zatrzymany seryjny włamywacz

Zatrzymany seryjny włamywacz

15-01-2015 17:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,933 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zatrzymany seryjny włamywacz
Foto:
13-go stycznia kłodawscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który od sierpnia ubiegłego roku dokonał czterech kradzieży z włamaniem oraz sześciu kradzieży z budynków gospodarczych na terenie powiatu kolskiego. Podczas przestępczej działalności sprawca obierał za cel elektronarzędzia, pieniądze, a także żywność. Włamywaczowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
W nocy z 12/13 stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z budynków gospodarczych na terenie gminy Kłodawa. Po przybyciu na miejsce kłodawscy funkcjonariusze wspólnie z właścicielem posesji zatrzymali znajdującego się w budynku włamywacza. Sprawcą okazał się 38-letni mężczyzna nie posiadający stałego miejsca zamieszkania, ale przebywający na terenie gminy Izbica Kujawska. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili, że 38-latek zamieszany jest również w inne kradzieże elektronarzędzi, pieniędzy a także żywności z budynków gospodarczych na terenie gmin: Kłodawa, Przedecz oraz Babiak. Przestępczy proceder zatrzymanego sprawcy trwa od sierpnia ubiegłego roku. W tym okresie mężczyzna przyznał się, do dokonania czterech kradzieży z włamaniem oraz sześciu kradzieży z przypadkowo napotkanych gospodarstw.

Wobec włamywacza Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!