sim
Artbud
Wiadomości Na sygnale Zatrzymani za handel i posiadanie narkotyków

Zatrzymani za handel i posiadanie narkotyków

26-02-2015 09:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,812 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zatrzymani za handel i posiadanie narkotyków
Foto:
Kolscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu kolskiego, którzy posiadali środki odurzające. Dwóch z zatrzymanych mężczyzn odpowie także za udostępnianie środków odurzających innym osobom. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 70 g. marihuany o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.
Na początku lutego kolscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie około grama marihuany. Za powyższe przestępstwo policjanci przedstawili młodemu mężczyźnie zarzuty, za które może trafić do więzienia nawet na trzy lata.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili także mężczyznę, który oferował 22-latkowi do sprzedaży środki odurzające. Dealerem okazał się 23-latek (notowany już wcześniej za podobne przestępstwa) u którego mundurowi znaleźli około 12 g. marihuany. Policjanci przedstawili młodemu mieszkańcowi powiatu kolskiego zarzuty posiadania oraz sprzedaży środków odurzających, za które grozi do 10 lat więzienia, ponadto Sąd zastosował wobec 23-latka dozór policyjny.

Jak się później okazało to nie koniec zatrzymań związanych z tą sprawą, ponieważ kryminalny przedstawili również zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających trzeciemu mieszkańcowi powiatu kolskiego. Tym razem u 33-latka w mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 60 g. marihuany. Dziś już wiemy, że wobec zatrzymanego 33-letniego mężczyzny Sąd zastosował na wniosek Policji i Prokuratury środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Foto: Archiwum
KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!