sim
bricomarche
Wiadomości Powiat Kolski Złoty Krzyż Zasługi dla Starosty

Złoty Krzyż Zasługi dla Starosty

30-03-2015 11:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,373 | Komentarzy: 6
Jubiler Euro Koło
Złoty Krzyż Zasługi dla Starosty
Foto:
W miniony piątek w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ponad trzydziestu Wielkopolan odebrało odznaczenia państwowe z rąk wojewody Piotra Florka. Zasłużeni mieszkańcy województwa zostali uhonorowani między innymi Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżami Zasługi oraz Medalami za Długoletnią Służbę.
Złoty Krzyż Zasługi za działalności na rzecz społeczności lokalnej otrzymał Wieńczysław Oblizajek, starosta Powiatu Kolskiego, działający na rzecz rozwoju samorządu lokalnego, wykorzystujący uzyskane środki unijne na inwestycje drogowe, oświatowe i na rzecz służby zdrowia. Starosta przyczynił się do modernizacji wielu ważnych obiektów w powiecie. Jest aktywnym działaczem w Stowarzyszeniu „Bezpieczny Powiat”.

Jak wiemy Starosta Kolski pełni swoją funkcję nieprzerwanie od początku powołania czyli od 1998 roku. Jest jednym z dwóch starostów w Wielkopolsce i jednym z piętnastu w naszym kraju, którzy zasiadają w fotelu starosty piątą kadencję.

Serdecznie gratulujemy odznaczenia.

Źródło: www.poznan.uw.gov.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
halina 29-04-2015 13:53
szkoda ze nie ma nowego starosty bo nowy to porobił by porządki i zagonił te towarzystwo do roboty przykład nowy burmistrz
| Zgłoś do usunięcia
maja 28-04-2015 17:06
to jakieś jaj przecież oblizajek nic dla tego brzydkiego miasta nie zrobił niedługo fotel starosty przyrośnie mu do dupy
| Zgłoś do usunięcia
jan 23-04-2015 19:29
to jakaś paranoja przecież oblizajek nic nie zrobił środków z unii to pozyskał tyle co kot napłakal
| Zgłoś do usunięcia
nieważne kto 31-03-2015 11:02
Ano wielu by chciało pokazać,że mają pracę nieprzerwanie wiele lat ale niestety nie mają żadnych szans. Obecni 25-30 mają często 1,2 lata stażu pracy!! I to sami sobie znaleźli bo jak psozli po pomoc do PUP ..to niestety.Tak tak...kiedy wyrobią emeryturę? A kto to wie? A kogo to obchodzi? Wszyscy mają sobie założyć działalność? To niech paniusie z PUP założą niech pokażą, zwolnią się i dadzą miejsce innym...niech świecą przykładem!!! Albo niech podżyrują bezrobotnym ...te pomoce z unii bo tam trzeba dwóch żyrantów..nie dostaniesz nic za darmo..to utopia i kłamstwo. Taka Pani w telewizji namawiała do unijnych pieniędzy ale zapomniała powiedzieć, musisz mieć zabezpieczenie albo bogatych żyrantów. O tym zmilczała... Może starosta wreszcie się za PUP weźmie? To w końcu jego pracownicy? A pani dyrektor jak nie chce to stażu nie da i koniec...nawet jak pracodawca chce cię zatrudnić nie da...Możesz się rozpęknąć, że trudno chociaż staż, wiesz, że dalej nie zatrudnią, ale jeść też chcesz. Za mieszkanie zapłacić bo Cię z niego bezlitośnie wykopią na zbity pysk ale co to panią dyrektor obchodzi? Ona bezradna. Ale bronić swoich niemotnych pracowników zawsze może. Ileś lat pracują już to nie stażystki co się mogą mylić..a i tak są do niczego. Tego pani dyrektor nie wie? Że głodny idzie do niej a potem płacze? Ona pracę ma i dobrze płatną! A to praca do emerytury taka już? A kto powiedział,że do emerytury? Tam pracują panie od lat, które w ogóle pracować w PUP nie powinny ale jak zaczęli ludzie mówić to je przenieśli z pokoju do pokoju. To tam ma być? A ten pan z 14 to on w ogóle coś wie? A druga z tego pokoju : aha wybrali znowu kogoś innego..jakby to wina bezrobotnego była, że znajomości nie ma a staż i tak ustawiony. Bo jak pójdzie to zawsze się okazuje, że już kogoś mają. Albo ta co to szpile wysokie nosi, od stypendiów coś wie?Dobrze, że chociaż do ludzi odzywają się z szacunkiem a nie jak ileś lat temu...Bo kiedyś w tym PUPie potrafili tylko krzyczeć na ludzi! Śniadanie mamy i ponad pół godzinki po śniadanku i kawka...i jak wchodziłeś to wrzeszczały a nie mówiły do Ciebie . Ludzi nie szanowały.Teraz są inne i są bardzo w porządku a tamte w innych pokojach, awans dostały?A za co? Za nieposzanowanie? Idzie znękany zbolały człowiek, któremu należy się pomoc a co dostaje? I takie ludzie potem emerytura a inni zero. Tam by się burmistrz Maciaszek przydał. A potem się czyta , że one też awanse i medale. Za co?
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 30-03-2015 12:04
Niech żyje koalicja PO-PSL! Niech żyje PSL w powiecie kolskim! Niech żyje Szogun! xD ha ha ha - A dla pana starosty gratulacje za odznaczenie państwowe! :)
| Zgłoś do usunięcia
buhaha 30-03-2015 11:38
O qrwa bo pierdol.nę ze śmiechu krzyż zasługi ....... widać to szczególnie wmieście Kole .
| Zgłoś do usunięcia