sim
bricomarche
Wiadomości Sport Wysoka wygrana Trampkarzy Starszych

Wysoka wygrana Trampkarzy Starszych

13-04-2015 10:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,819 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wysoka wygrana Trampkarzy Starszych
Foto:
Trampkarze Starsi nie zwalniają tempa wygrywając czwarty mecz z rzędu w tej rundzie zdobywając 14 bramek a tracąc tylko 2. Tym razem nasi piłkarze mierzyli się z u siebie z LKS-em Ślesin.
Pierwsza połowa meczu to bardzo ospała gra naszych piłkarzy co zaowocowało straconą bramką i do przerwy schodziliśmy z niekorzystnym rezultatem. Po przerwie zespół Trenera Piotra Krzyżanowskiego zagrał 5 minutowy koncert strzelając w tym czasie przeciwnikowi 4 bramki i z biegiem gry dokładając jeszcze jedną ustalił wynik spotkania nie dając żadnych szans na grę piłkarzy ze Ślesin.

Bramki strzelali:Filip Wasiak, Aleksander Szczeciński, Adam Krawczyk, Igor Chmiel, Piotr Buczkowski

Wypowiedź Trenera: Cieszę się, że zespół systematycznie z meczu na mecz realizuje założenia, które sobie zakładamy i to przynosi nam rezultaty. Dziś moi zawodnicy na pierwszą połowę spotkanie wyszli chyba przemotywowani i nic nie układało się tak jak byśmy chcieli, natomiast po przerwie to było to nad czym pracujemy przez cały czas. Cieszę się, że wyciągnęli wnioski i w drugiej połowie zagrali tak jak potrafią. Na koniec chciałbym podziękować licznej grupie kibiców którzy dopingowali nas w tym meczu. Nasi trampkarze w następnym meczu zmierzą się na wyjeździe z liderem rozgrywek SKP Słupca w sobotę o godzinie 11.00

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!