sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Trenuj z Piotrem Reissem!

Trenuj z Piotrem Reissem!

14-04-2015 14:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,947 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Trenuj z Piotrem Reissem!
Foto:
Przed najmłodszymi mieszkańcami Koła otwiera się okazja do przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody. Rusza Akademia Piłkarska Reissa w Kole! Pierwszy trening już 15 kwietnia. Do szkółki mogą dołączyć chłopcy i dziewczynki już od 4-go roku życia.
Twoje dziecko marzy o tym, by grać jak Messi czy Ronaldo? Nie może usiedzieć spokojnie na jednym miejscu? A może po prostu lubi ruch i zabawy w gronie rówieśników?  Akademia Piłkarska Reissa podpowiada - nie ma lepszego sposobu na rozładowanie potencjału dziecka, niż skuteczne ukierunkowanie jego energii! Wiosna to najlepszy moment na zapisanie dziecka na zajęcia sportowe, które przynoszą wiele korzyści.

- Bardzo się cieszę, że nasza Akademia się rozwija i że już niebawem dołączy do nas nowa lokalizacja – Koło. Gorąco zapraszam na pierwszy trening zapoznawczy. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że nasze zajęcia pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności czy pracy w grupie. Do Akademii mogą dołączyć zarówno dzieci 4-letnie, jak i starsze, które grają w innych klubach, bądź zakończyły treningi z rożnych względów. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry. A nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści – wpływa na prawidłowy rozwój dziecka - zachęca Piotr Reiss, założyciel Akademii.

- Naszym celem jest zachęcenie najmłodszych do uprawiania sportu i odciągnięcie ich od komputerów. Treningi w Akademii to przede wszystkim sposób na aktywne spędzenie czasu po szkole czy przedszkolu. Dla wielu jest to początek piłkarskiej przygody, dla innych dobra zabawa, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości - dziecko będzie miało wykształcone zdrowe nawyki i wiedzę na temat prowadzenia aktywnego trybu życia - opowiada Prezes Zarządu, Piotr Matecki.

Akademia Piłkarska Reissa jest jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce - w klubie trenuje ponad 4200 zawodników. Klub wyróżnia się własną metodologią szkolenia opartą o zachodnie wzorce, doświadczoną kadrą trenerską, brakiem selekcji oraz współpracą z zagranicznymi klubami (Herthą Berlin, FC Twente). Poza treningami, Akademia zapewnia swoim podopiecznym wiele atrakcji - każdy zawodnik bierze udział w Wielkopolsko- Lubuskich Ligach Piłkarskich, profesjonalnych turniejach, treningach z Piotrem Reissem czy obozach sportowych. Wyróżniający się piłkarze mają szansę dołączyć do Reprezentacji Akademii, która ma na swoim koncie liczne sukcesy, m.in. Mistrzostwo Wielkopolski. Zapraszamy do zapisów na stronie www.akademiareissa.pl. Więcej informacji pod nr tel. 502 741 749.

Pierwszy trening w Kole:
Kiedy?:
Środa, 15.04
roczniki 2011-2008 godz. 17:00
roczniki 2007 i starsze godz. 18:00
Miejsce:
Boisko MOSiR przy SP1
ul. Szkolna 2a w Kole

Zapraszamy na www.akademiareissa.pl / tel. 502 741 749

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
ol 17-04-2015 22:20
fajny sposób na zajęcia sportowe, byłem z 5 letnim synem,
| Zgłoś do usunięcia
rodzic 17-04-2015 22:01
bardzo fajnie poprowadzony trening pokazowy.,odpowiednie ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka
| Zgłoś do usunięcia
da 16-04-2015 09:12
Taka niby szacowna firma a kleją plakaty na słupach oświetleniowych, nie stać was na normalną reklamę ?
| Zgłoś do usunięcia