sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Transmisja na żywo Sesji Rady Miasta

Transmisja na żywo Sesji Rady Miasta

24-06-2015 12:24 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,184 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Transmisja na żywo Sesji Rady Miasta
Foto:
Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo Sesji Rady Miasta w Kole. Emisję rozpoczynamy od godziny 13:00. W dzisiejszym harmonogramie obrad m.in. podjęcie uchwały ws udzielenia absolutorium Burmistrzowi, powołanie komisji etyki.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
gość 25-06-2015 08:55
Dla poinformowanego. nie potrzeba wyjaśniać, bo kto oglądał sesję ten zrozumiał, że za wyjazdy płaci MOPS. Nie rozumiem jaka jest rola Borysiewicza, czy z diety radnego też dokłada biednym dzieciom z wyspy?
| Zgłoś do usunięcia
poinformowany 25-06-2015 08:29
W kwestii wyjaśnienia. Pieniążki zostały przekazane nie bezpośrednio dla ZHP czy też radnego Borysiewicza zostały przekazane dla MOPSu. Proszę zerknąć na zmiany do budżetu. To ZHP i LOK Starówka będą realizatorami wypoczynku dzieci, których wytypuje MOPS.
| Zgłoś do usunięcia
noprosze 24-06-2015 17:41
Przynajmniej On coś dla nich robi! A ilu radnych było z wyspy? Coś robili dla dzieci z wyspy?No nie każmy mu zajmować sie wszystkimi! Są inni. Harcerze stoją kołkiem przy kasie w marketach często i naprawdę jak nic nie wrzucisz do puszki to patrzą na Ciebie jak na wroga a nie pomyślą, że człowiek może mieć mało pieniędzy! I czujesz się jak drań a sam jesteś biedny. To tak się edukuje dzieci? " pomoge zapakować" a jak odmawiasz toś niedobry...ale zanieść do domu te zakupy staruszce to jakoś nie widziałem . Jasne na przedmieściu też bieda i może ludzi więcej potrzebujących ale kto sie tu nimi zajmie? Przecież nie urzędnicy. Czy kiedykolwiek MOPS ogłaszał ile na co komu może dać? Nie. Czy biuro apani Polewskiej ogłąszało to samo? W naszych tu mediach? Nie. A powinni! Ludzi dzwonią i sie pytają czy mogą na coś dostać dofinansowanie tosłyszą , że obecnie na nic. A winnych miastach zapraszają w swoich lokalnych gazetach, radiach i telewizji do siebie potrzebujących. Wskazują an co wdanym roku można dostać dofinansowanie..a u nas nic. Zadasz konkretne pytanie dostaniesz konkretną odpowiedź.Ale jeśli nie wiesz jakie to niestety urzędnik sam od siebie nic. Kwiaty wspaniała sprawa ale ludzi coraz więcej biednych . Jasne kwiaty potrzebne i elewacja łądna a w środku może się sypać. Burtniki w rozsypce ale kwiaty obok. Która to kwiaciarnia zarobiła? Kiedyś to była sprawa MZUKu. A teraz jak się czyta, że niektórzy sami trawniki pielęgnują to człowiek ma wrazenie że ma sam robić ale przecież za to płaci albo spółdzielni niemałe pieniądze albo miastu. Właśnie za te trawniki . To pąłci i wymaga. A ma robić sam? Bo niektórzy się nudza mają takie hobby i robią sami?Nikt im nie broni niech robią. Mają siły sie schylać. Nie każdy ma. Mają pieniądze na kwiatki. Nie wszyscy mają. Pam ietajmy,że nie elewacja robi zmiast dobrymi miastami ale wnętrze i pomoc włodarzy wszystkim ludziom w mieście. Wszystkim. Bez względu na to czy zdrowy czy chory. Zdrowyms ię bardziej pomaga to prawda. Wielu chorych ukrywa się w domach. Nie mają sił przebicia a pomoc społeczna jest jaka jest. Sama z siebie sie nie zainteresuje bo ponoć nigdy nic nie wie. Dlaczego PUP nie zgłąsza bezrobotnych od razu do MOPS albo innych służb? Dlazcego nie informuje bezrobotnego,ze moze sie zgłosić tu czy tam? My nawet nie wiemy z jakimi sprawami można się zgłosić do służb. MOPS jeszcze pomoże ale inni? Tam kobiety starają się wyjaśnić wytłumaczyć a nie od razu że na pewno się nie należy nic. Nam się wydaje, że pomylono osoby pisząc skargi na była panią dyrektor MOPSu. No ale to 4lata są na to. Powoli radni dowiedza się o wszystkich bolączkach i może Oni pomogą?
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Koła 24-06-2015 17:35
Wstyd mi za Was Radni, wielki wstyd !
| Zgłoś do usunięcia
gość 24-06-2015 16:28
A nie uważacie, że nie tylko na wyspie są biedne dzieci? Borysiewicz tylko wyspę promuje a dzieci biedne są w całym Kole. Pan radny organizuje ale za kasę z MOPS. Już sobie szykuje plusy na następną kadencję.
| Zgłoś do usunięcia
starszy gość 24-06-2015 15:54
Najbiedniejsi w Kole zawsze mają najgorzej taka smutna prawda. Panie Borysiewicz nie dajcie się. A harcerze..zawsze mają wsparcie rodziców!!! I nie tylko. A dzieci ze Starówki zawsze są traktowane inaczej. Dlaczego? To teren szczególny. Te dzieci powinny dostawac zawsze dotacje ba nawet darmowe wyjazdy bo harcmistrz ma zawsze więcej pomocy ze wszystkich stron.
| Zgłoś do usunięcia
KOlanin 24-06-2015 15:40
na 20stycznia jest spory plac zabaw dla dzieci przed blokiem a parking jest bardzo potrzebny..nie pojmuje tam mieszkaja moi znajomi i to kilka rodzin chcą parkingu!! nie wierze żeby 3/4 ludzi chciało zielone miejsca tam dosyć mają miejsc i więcej łąwek do siedzenia niż gdziekolwiek indziej a miejsc na samochody brak!!!
| Zgłoś do usunięcia