sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Nowy Zastępca Komendanta Policji w Kole

Nowy Zastępca Komendanta Policji w Kole

06-07-2015 08:45 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,163 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Nowy Zastępca Komendanta  Policji w Kole
Foto:
Z pierwszym dniem miesiąca do pełnienia obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole delegowany został podinsp. Artur Foryński. Rozkaz w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego wręczył szef kolskiej Policji insp. Wiesław Grzegorczyk.
Zgodnie z rozkazem personalnym Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu z dniem 1-go lipca br zostały powierzone obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole podinsp. Arturowi Foryńskiemu.

Uroczyste wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta nastąpiło w obecności kadry kierowniczej kolskiej jednostki. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Wiesław Grzegorczyk mianował także na wyższe stanowiska służbowe dwoje kolskich funkcjonariuszy. Stanowisko Kierownika Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą objęła asp. Ewelina Urbaniak, natomiast na jednoosobowe stanowisko do walki z przestępczością przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu został mianowany podkom. Michał Pawlak.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
jan 10-07-2015 10:09
To musiał być delegowany z innej jednostki? Czyzby w Kole nie było odpowiednich ludzi, czy też w gre wchodzi kumoterstwo i kolesiostwo?
| Zgłoś do usunięcia
Markus57 06-07-2015 13:46
@~abecadlo Tak przypuszczalem, ale swoj wpis odnioslem do tytulu. W koncu -zadnego stanowiska i stopnia nie lekcewazac- art. dotyczy nowego zastepcy komendanta powiatowego.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 06-07-2015 10:32
@Markus: zdjęcie pewnie ilustruje ostatnie zdanie "natomiast na jednoosobowe stanowisko do walki z przestępczością przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu został mianowany podkom. Michał Pawlak."
| Zgłoś do usunięcia
Markus 57 06-07-2015 10:14
Jaki podinspektor? Ten z dwoma gwiazdkami na naramiennikach, ktoremu podaje reke inspektor - to podkomisarz!
| Zgłoś do usunięcia