sim
mycenter
Wiadomości Sport Ferie na kolskim basenie

Ferie na kolskim basenie

12-01-2016 11:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,278 | Komentarzy: 21
Jubiler Euro Koło
Ferie na kolskim basenie
Foto:
W czasie ferii kolski basen zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną do skorzystania z promocji jaka została przygotowana dla najmłodszych.
W okresie od 16 stycznia do 31 stycznia bilet basenowy na 70 minut w cenie 5 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej).
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (21)
bxssklkb 16-01-2016 08:42
Rewelacyjna oferta ferii dla dzieci w muzeum. Można obejrzeć wystawy i wziąć udział w lekcji muzealnej. A budżet muzeum zwiekszony na 2016 r. Czy to żart z nas mieszkańców? A po co muzeum z samą administracją i obsługą? Przeciez to bez sensu. 230 tysięcy z muzeum przeznaczyć na co innego w mieście
| Zgłoś do usunięcia
Andrzej 15-01-2016 19:49
a o dorosłych nikt nie pomyśli ? małe dzieci same na basen nie pójdą
| Zgłoś do usunięcia
jnjkkl 15-01-2016 17:45
Za to teraz muzeum ma osiągniecia organizując m. in. ferie dla dzieci polegające na zwiedzaniu wystaw... Myślę, ze obecna kadra jest dużo bardziej fachowa bo jest sama administracja i pracownicy gospodarczy. Zlikwidować muzuem, zostawić salę w ratuszu i to wystarczy a nie opłacać wynagrodzenia administracji i obsługi w muzeum. Pan Mazurkiewicz miał rację aby połączyć mdk z muzeum a pieniądze z muzeum dać na coś w mieście a wbudynku muzeum zrobić mieszkania socjalne dla mieszkańców zmaiast utrzymywać administrację w muzeum bez historyków
| Zgłoś do usunięcia
krzysiek 15-01-2016 14:26
No tak najbardziej to teraz żałują w Kaliszu, że nie skorzystali i nie zatrudnili takiego wspaniałego fachowca z Koła. Jak mogli popełnić taki błąd. W ogóle cała ta słusznie już była ekipa z muzeum jakoś nie znajduje uznania, a takie mieli osiągnięcia.
| Zgłoś do usunięcia
rakietnica 14-01-2016 17:35
Zapraszam Państwa na ferie do muzeum. Będą to niezapomniane ferie dla dzieci. Będą mogły obejrzeć wystawy muzealne...., a nawet uwaga: wziąć udział w lekcji muzealnej - to niezapomniane przeżycie dla dziecka.Tylko spieszcie się bo jeszcze ktoś was wyprzedzi, gdyż oferta ferii w muzeum jest niezwykle atrakcyjna i bije na głowę inne przygotowane oferty.
| Zgłoś do usunięcia
Agatka 14-01-2016 15:32
Po prostu jestem zdziwiona, szczególnie, że obecnie jest tak ciężko znaleźć pracę.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 14-01-2016 15:11
Pani Agatko ciekawe skąd taka zaciekłość w obronie tego co się dzieje na Pływalni. Czyżby rodzina czy bliska znajoma słabego zarządzającego ?
| Zgłoś do usunięcia
Agatka 14-01-2016 14:49
Panie Sebastianie, proszę sobie darować takie wpisy. Jest Pan nadal pracownikiem Urzędu, do tego radnym i taką reprezentuje Pan postawę? Jak się Panu nie podoba praca to proszę się zwolnić i wtedy wszystko i wszystkich krytykować.
| Zgłoś do usunięcia
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego 14-01-2016 10:16
Z informacji które otrzymuję od mieszkanek Powiatu, klientek Pływalni wiadomo już że zajęcia AQUA AREOBIKIU zostają zdjęte z oferty Pływalni.Także "zarządzający" wzięli sobie do serca sugestie:) i zrobili coś nowego...zdjęli najpopularniejsze cykliczne zajęcia na basenie, skierowane do odrębnej grupy mieszkańców, bo Seniorów, osób nie umiejących pływać i do tych, którym zajęcia na sali wcale nie sprawiały satysfakcji, a poszukiwały odpowiedniej formy rekreacji dla siebie. W zamian za aquę proponuje się zajęcia fitness na sali, których w Kole jest duża różnorodność od wielu lat. Niestety klientki nie mogą się połączyć telefonicznie aby wyjaśnić te sprawy. Jedyne zajęcia w Kole zostają prawdopodobnie wycofane, komentarz pozostawiam Państwu .
| Zgłoś do usunięcia
rakietnica 14-01-2016 07:48
Zapraszam Państwa na ferie do muzeum. Będą to niezapomniane ferie dla dzieci. Będa mogły obejrzeć wystawy muzealne...., a nawet uwaga: wziąć udział w lekcji muzealnej - to niezapomniane przeżycie dla dziecka.Tylko spieszcie się bo jeszcze ktoś was wyprzedzi, gdyż oferta ferii w muzeum jest niezwykle atrakcyjna i bije na głowę inne przygotowane oferty.
| Zgłoś do usunięcia
do Kolanina 13-01-2016 17:14
A jakież to brudy Pan radny wywala na zewnątrz? Bo ja żadnych brudów tu nie widzę. Jeśli pływalnia robi półkolonie to co to za brudy jeśli radny pisze, że pomysł jest taki jak w zeszłych latach? Przecież obecny kierownik był zastępca kierownika i ma prawo powielać wcześniejsze pomysły skoro był ich współautorem. A Pan radny nic nie wymyślił nowego przez te lata tylko teraz się odzywa??? Nie powinno być świętych krów. Jeśli dał powód do zwolnienia go (a tego nie wiem) to burmistrz powinien móc go zwolnić jak każdy pracodawca każdego pracownika i basta.
| Zgłoś do usunięcia
xxx 13-01-2016 17:11
Tym razem popieram Szczesia :) Dno i wodorosty, pójście na łatwiznę, najbanalniejszy pomysł z możliwych, no ale zdaje się że to nie tylko w tej instytucji tak i no inie pierwszy już raz, a właściwie to nigdy w Kole nie było pomysłu na ferie i chyba nigdy nie będzie. Zastanawia mnie tylko, za co dyrektorzy/kierownicy/zarządy spółek biorą tak duże pieniądze kiedy nie robią nic szczególnego, nie angażują się, ot pozwalają by ta machina toczyła się jakotako po swojemu
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 13-01-2016 16:52
Boli Was krytyka boli, właśnie dobrze że Szczesiak pisze takie rzeczy i "wywala" brudy na zewnątrz.
| Zgłoś do usunięcia
bsi 13-01-2016 16:35
Tylko w Kole mogą być ferie w muzeum polegające na możliwości zwiedzania wystaw haha Koń by się uśmiał. Co do Pana Sebastiana wydaje mi się, ze każdy z nas powinien spojrzeć trochę na siebie. jeśli jakiś pracownik popełnia pracownicze wykroczenia to pracodawca powinien mieć możliwość go ukarania chociażby był harcerzem, radnym działaczem, czy nawet szejkiem. A Pan Panie Sebastianie niech nas nie straszy odpowiedzialnością karną bo każdy mieszkaniec ma prawo krytykować Pana jako radnego, gdyż jest Pan osobą publiczną.
| Zgłoś do usunięcia
Agatka 13-01-2016 15:57
Całkowicie zgadzam się z Obywatelem! Z tego co wiadomo pan Szczesiak nadal pracuje na pływalni, więc dlaczego sieje czarny PR?
| Zgłoś do usunięcia
obywatel 13-01-2016 12:48
Zauważyliście, że radny szczesiak umieszcza negatywne komentarze na temat basenu i podburza ludzi beznadziejnymi wpisami, a jak ktoś mu napisze co o nim myśli to straszy organami ściagania widocznie to taki człowiek. Co do inwencji twórczej zarządzających pływalnią co mają wymyśleć? promocja jest idealnym sposobem na przyciągnięcie więcej ilości osób w tym rodziców z dziećmi. Skoro radny szczesiak ma takie wspaniałe zaplecze pomysłów to dlaczego został skierowany na stanowisko sprzedawcy biletów ? widocznie jego inwencja twórcza pozwalała tylko na takie stanowisko. Wielki przeciwnik cyberprzestępczości a sam sieje jad jak tylko się da i ludzie to widzą.....pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
bkslbjILBIJ 13-01-2016 08:17
Propozycje muzeum na ferie porażają swoją "atrakcyjnością". Można w ferie zwiedzać wystawy i wziąć udział w lekcji .. czyli to co można zrobić przez cały rok. Żadnych zajęć dla zorganizowanych grup feryjnych, żadnych półkolonii organizowanych przez muzeum... żadnych wycieczek, czy atrakcyjnych zajęć w muzeum bo chyba tymi atrakcyjnymi zajęciami nie są lekcje muzealne???
| Zgłoś do usunięcia
Sebastian Szczesiak Radny Powiatu Kolskiego 12-01-2016 18:50
Nic nowego, powielanie starych pomysłów. Gdzie inwencja twórcza zarządzających Pływalnią? Jak długo można bazować na pomysłach innych ?
| Zgłoś do usunięcia
kolanka2345 12-01-2016 18:13
Najlepsze są propozycje muzeum na ferie: zwiedzanie wystaw haha. Niezła atrakcja. Żadnych zajęć dla dzieci oprócz super atrakcji w postaci lekcji muzealnych nie no zyciowe ferie....
| Zgłoś do usunięcia
promocja na obiekcje? 12-01-2016 15:06
co to jest promocja na obiekcje? Chyba nie czytacie swoich artykułów zanim dodacie je na stronę.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka2345 12-01-2016 12:02
A ferie w muzeum będą? Jakoś cisza...
| Zgłoś do usunięcia