sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło I Rodzinny Przegląd Pastorałek

I Rodzinny Przegląd Pastorałek

14-01-2016 14:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,472 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
I Rodzinny Przegląd Pastorałek
Foto:
W niedzielę 10 stycznia Kościół pod wezwaniem Błogosławionych 108 Męczenników w Powierciu rozbrzmiewał najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami . Na I Rodzinnym Kolędowaniu spotkali się parafianie i zaproszeni goście. W świątecznej, nastrojowej atmosferze , w blasku choinek i żłóbka zaprezentowali się rodzimi wykonawcy oraz dwa zespoły wokalne z Koła: diakonia muzyczna Odnowy w Duchu Świętym „Góra Syjon” z parafii p.w. św Bogumiła w Kole oraz Chór Seniorów „Trzecia Zmiana”.
W podniosły nastrój bożonarodzeniowy wprowadziły nas Hanna i Agnieszka Szurgot wykonując piosenkę z musicalu „Syn Boży”- „Mario, czy już wiesz”. Widzowie zgromadzeni w Kościele mogli wysłuchać oraz wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie świąteczne pieśni, przy czym towarzyszyli im uczniowie Zespołu Szkół im. Orła Białego w Powierciu. Najmłodsi uczestnicy koncertu – Schola Parafialna swoją energią i radością poruszyła wszystkich zgromadzonych, a rodzinny śpiew państwa Grabowskich udowodnił, że w rodzinie największa siła. Całość prowadziła Julia Grabowska.

Wspólna inicjatywa ks. Proboszcza Radosława Kobieli oraz mieszkańców parafii okazała się wspaniałym przedsięwzięciem i wszyscy z wielkim entuzjazmem zadeklarowali chęć spotkania się za rok.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!