sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Duże zmiany organizacyjne w Urzędzie Miasta

Duże zmiany organizacyjne w Urzędzie Miasta

03-02-2016 12:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 25,977 | Komentarzy: 34
Duże zmiany organizacyjne w Urzędzie Miasta
Foto:
zacisze
Zgodnie z Zarządzeniem Nr OZ.0050.9.2016 Burmistrza Miasta Koła z dnia 29 stycznia 2016 r. w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Kole w Urzędzie Miejskim doszło do przebudowania struktury organizacyjnej.
I tak z dotychczasowego Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Kole zniknęły następujące wydziały:
- Wydział ds. Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Placówek Oświatowych
- Wieloosobowe stanowisko pracy ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych (unijnych)
- Wydział Zamówień Publicznych
- Wydział ds. Obywatelskich, Promocji Miasta i Zarządzania Kryzysowego
- Wydział Finansowy
- Wydział Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego
- Wydział Infrastruktury Technicznej
- Wydział Spraw Społecznych
- Urząd Stanu Cywilnego
- Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Nowy Regulamin jaki został wprowadzony z końcem stycznia br. utworzył nowe Wydziały, które powstały z połączenia bądź też rozbicia dotychczasowych wydziałów. Oto one:
- Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
- Wydział Rozwoju Miasta
- Wydział Infrastruktury Technicznej, Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej
- Wydział Księgowości
- Wydział Podatków, Opłat i Egzekucji
- Wydział Organizacyjno-Administracyjny
- Zespół ds. Zamówień Publicznych
- Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich

Źródło: UM w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (34)
aaa 09-02-2016 20:43
znalazłem na lm - Muszę płacić za czyjeś długi! Uważajcie na PESEL - przestrzega pionki24.pl/nowosci,top,18,1,_musze_placic_za_czyjes_dlugi_uw,5176.html ja nie podaje PESELU a WY
| Zgłoś do usunięcia
Azi 09-02-2016 14:04
Iza dlaczego sugerujesz że dyrektorzy się słabo angażują??? Dlaczego obrażasz ludzi?
| Zgłoś do usunięcia
Gość 08-02-2016 13:48
Do kolak 65. Mow do slupa a slup jak d...............? Ktos napisał ci co masz zrobić, idź a dowiesz się i nie nudź wiecej. Zamiast pisać to idz. Tam sie dowiesz i zamkniesz g.......................e i temat. Niedlugo wszyscy sie dowiecie i co wtedy ? Powodzenia, tylko napisz nam o wszystkim.
| Zgłoś do usunięcia
Kolak65 do jajkoo 08-02-2016 11:13
Weź nie strasz bo to co napisałem to prawda. Nadwyżki już nie ma. A co może jest jeszcze? Przecież została wydana a więc jej nie ma haha Raty kredytó tez są odroczone i to też prawda. Poza tym możliwość wzięcia kredytu w wysokości 9 milionow jest zapisana w długoletniej prognozie finansowej miasta. więc mozesz co najwyżek pocałować mnie w ......
| Zgłoś do usunięcia
iza 08-02-2016 10:43
Słusznie że zniknął wydział obsługi Ekonomiczno-Administr.placówek oświatowych, wystarczy że będzie w dziale księgowości.Każdy wie co robić i przed kim się rozliczać.Dobrze się stało że zabrano ze szkół i przedszkoli te biura . Oczywiście że dyrektorom to nie na rękę bo mieli wygodę na miejscu.Ale za te wysokie dodatki motywacyjne wypadałoby trochę więcej się zaangażować.
| Zgłoś do usunięcia
jajkoo 07-02-2016 18:59
Kolak 65 - Idź do burmistrza i dowiesz się gdzie są pieniądze, nie kłam więcej jak nie masz pojęcia i nie pomawiaj. Już niedługo wszyscy dowiecie się i przestaniecie płakać pr..zegrańcy. Najpierw się pyta a potem pisze a nie wyssane z palca. Miejcie trochę wstydu !!!
| Zgłoś do usunięcia
FIODOR 07-02-2016 10:25
do Kolak65 zacytuje co napisałeś "nie dawaj PESELU" widzę że uważasz że można podawać dane osobowe ! jak tak to może podasz swoje i swoich bliskich na forum decyzja należy do ciebie ? to co podasz ? PIN , adres zamieszkania , PESEL i inne swoje i bliskich ?
| Zgłoś do usunięcia
Kolak65 07-02-2016 09:51
Patrzę na to z zewnątrz. Uważam Maciaszka za złego burmistrza i to moja ocena. Nadwyżki już nie ma budżetowej, nie spłaconych i odroczonych rat tez już nie ma.. a odroczenie jest jeszcze w tym roku kredytów, a potem będzie masakra dla miasta jak przyjdą spłaty. Dodatkowo na wniosek burmistrza rada przegłosowała możliwość wzięcia jeszcze 9 milionów kredytu. To będzie dla miasta katastrofa. Uważam, że o tym trzeba mówić anie o 2 paru tysiącach zaoszczędzonych na czynszu dla biblioteki, ale media się tym nie zajmują... Te ataki na referendum wymyślanie bzdur w stylu "nie dawaj PESELU" świadczy o tym, ze nie mają argumentów..
| Zgłoś do usunięcia
FIODOR 06-02-2016 19:56
można to zobaczyć na portaluLM więc wkleiłem ja nikomu nie daje peselu
| Zgłoś do usunięcia
FIODOR 06-02-2016 19:54
Myślała, że podaje PESEL policji. Teraz ma 100 tys. zł długu bydgoszcz.wyborcza.pl/.../1,48722,16991448,Myslala__ze_podaje_PESEL_policji__Teraz_ma_100_tys_.html Przekręt prawie idealny. Setka oszukanych, policja i Allegro bezsilne Również numery telefonów, które oszust podawał w aukcjach były ... ale na PESEL innej osoby, na nr dowodu osobistego jeszcze innej osoby i ... wyborcza.biz/.../1,100896,16346976,Przekret_prawie_idealny__Setka_oszukanych__policja.html JA NIE CHCE MIEĆ DŁUGÓW PO PODANIU PESELU A 100 TYS ZŁ TO DUŻA SUMA
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 06-02-2016 15:26
Pisałem już to gdzieś zresztą. Widzę, że temat referendum wszędzie, gdzie się da i nie to, żebym sabotował, ale bądźmy uczciwi. PESEL jest w tym przypadku potrzebny, w innych sytuacjach też go czasem podajemy. Tylko napiszcie uczciwie, to czego burmistrz nie zobaczy oficjalnie, może dotrzeć i do niego pocztą pantoflową, mało tego, w dobie smartfonów zrobienie zdjęcia takiej listy, trwa parę sekund włącznie z wyciągnięciem i uruchomieniem komórki.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-02-2016 14:39
To chyba teraz naczelnicy też nowi być powinni ;-) Oby byli stąd, my mieszkańcy Koła potrafimy dużo sami. Zmiany, zmiany, zmiany, ciągłe zmiany, oby tylko były efektywne. Niech pracownicy tych "nowych" wydziałów zarabiają nawet więcej, tylko wpływy żeby wyższe odpowiednio były, satysfakcja mieszkańców, szybkość załatwiania spraw też.
| Zgłoś do usunięcia
skss 05-02-2016 22:24
Do - Gość. powiedz co Ty byś zrobił w ciągu roku ??? No śmiało pochwal się. Może nauczysz nas czegoś ? To nie wiesz, że powinien burmistrz być całą kadencję żeby efekty było widać? tylko pisać potrafisz ? Nic byś nie zrobił, najwyżej k....p...e ???
| Zgłoś do usunięcia
do gosc 05-02-2016 22:18
b.i.edn.e d.z.iec.i, tylko w.sp.ólc.z.uc im takiej r.pl :)
| Zgłoś do usunięcia
FIODOR 05-02-2016 22:15
Myślała, że podaje PESEL policji. Teraz ma 100 tys. zł długu bydgoszcz.wyborcza.pl/.../1,48722,16991448,Myslala__ze_podaje_PESEL_policji__Teraz_ma_100_tys_.html Przekręt prawie idealny. Setka oszukanych, policja i Allegro bezsilne Również numery telefonów, które oszust podawał w aukcjach były ... ale na PESEL innej osoby, na nr dowodu osobistego jeszcze innej osoby i ... wyborcza.biz/.../1,100896,16346976,Przekret_prawie_idealny__Setka_oszukanych__policja.html JA NIE CHCE MIEĆ DŁUGÓW PO PODANIU PESELU A 100 TYS ZŁ TO DUŻA SUMA
| Zgłoś do usunięcia
Gość 04-02-2016 22:46
Bzdura...nikt nie "mąci" żeby nie podawać PESEL-u, tylko uczula , aby sprawdzić czy PESEL jest poprawny, ma właściwą ilość cyfr.Nie zastraszajcie ludzi.Osoby, takie jak ja, które chcą poprzeć referendum, są na tyle wykształcone i umiejące czytać ze zrozumieniem, że właściwie wypełnią rubryki i oddadzą liczący się głos czyli podpis w tym przypadku. I obojętnym jest dla mnie osobiście czy burmistrz będzie miał wgląd w karty czy nie.Ja moich poglądów się nie wstydzę.Jedyne czego się wstydzę i za co będę przepraszać moje dzieci-bo one będą ponosić długofalowe skutki tej pomyłki-to fakt ,że głosowałam na tego człowieka.Zamarzyły mi się zmiany w moim rodzinnym mieście, jego rozwój...Takie są efekty głosowania na mniejsze zło!Lepiej było zostać w domu...
| Zgłoś do usunięcia
Art. 14 ust. 4 ustawy o referendum lokalnym 04-02-2016 22:27
W związku z tym że niekompetentni ludzie wypowiadający się w kwestii referendum by nie podawać o nie podawaniu PESELU warto przytoczyć art 14 ust.4 o referendum lokalnym "Mieszkaniec jednostki samorządu terytorialnego popierający wniosek o przeprowadzenie referendum podaje na karcie nazwisko, imię, adres zamieszkania, numer ewidencyjny PESEL i datę udzielenia poparcia. Dane te potwierdza własnoręcznym podpisem. Wycofanie udzielonego poparcia jest bezskuteczne" Są to dane niezbędne by móc odwołać menadżera miasta Koła. Listy z podpisami będą dołączone do wniosku który będzie składany tylko Komisarzowi Wyborczemu w Koninie. Ciekawe czym zawodowo zajmują się ci niedouczeni manipulacji. Mam tylko cichą nadzieję że nie odpowiadają za wydawanie decyzji administracyjnych czy tworzenia projektów aktów prawa miejscowego bo przy tych wpisach bardzo razi to niekompetencją i amatorszczyzną.
| Zgłoś do usunięcia
Referendum 04-02-2016 14:12
UWAGA! Zbierając podpisy lub składając swój podpis pamiętaj, że w adresie zamieszkania powinna być podana nie tylko ulica, numer domu i mieszkania, lecz także nazwa miejscowości - czyli Koło oraz kod pocztowy. Jest to konieczne, by uznać dany podpis za ważny. Podpisy muszą być składane własnoręcznie, nie można się podpisać np. za członka rodziny. Warto także sprawdzić, czy w numerze PESEL są podane wszystkie cyfry oraz czy adres i imię i nazwisko są czytelne. Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że listy z podpisami zostaną przekazane bezpośrednio do Komisarza Wyborczego w Koninie i burmistrz miasta nie będzie miał z nimi kontaktu na żadnym etapie procedury referendalnej. Z góry dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wesprą inicjatywę referendalną w Naszym mieście.
| Zgłoś do usunięcia
AGATA 04-02-2016 10:50
Jeszcze takiego burmistrza nie bylo który by Wam wszystkim dogodził... jednak popieram Stanisława Maciaszka zmiany muszą byc, bo w koncu nikt nie bedzie siedzia l w jednym miejscu na zawsze , jak to bywa, są wzloty i upadki zarowno w zyciu prywatnym jak i w urzędach trzeba umiec sie pogodzic z przeszloscią i przyszloscią .Przecież nic nie moze wiecznie trwać !
| Zgłoś do usunięcia
obserwator 04-02-2016 08:31
i bardzo dobrze ze p.burmistrz dokonuje tych zmian .zapewne kazdy z nas spotkał sie z nie kompetencją urzednika odsyłany z pokoju do innego bo panie urzędniczki nie wiedzą nie znaja swojego zakresu obowiązku pracy.siedza i nic nie robia prze cały dzien . popijaja kawke i pogaduchy sobie urządzają. zamknąc wydziały najmniej potrzebne .a ludzi zatrudniac odpowiednio wykształconych
| Zgłoś do usunięcia
maxsimus 04-02-2016 07:11
wszystkie zmiany w urzędzie to usprawnienie pracy urzędu dla dobra mieszkańców , wersja oficjalna - za chwile dotrze kolejna informacja ile to finansowych korzyści wypływa z usprawnienia pracy urzędu , myślę sobie , że to jest kolejny wybieg p Burmistrza aby przy okazji zmian dokonać kolejnych czystek w składach osobowych wydziałów i pod hasłem -RESTRUKTYRYZACJA , zwolnic kolejne osoby i opróżnić stanowiska dla nowo zatrudnionych osób i tu się już nic nie da zrobi nawet odwołując się do sądu takie jest prawo , zdumiewa mnie tylko jeden fakt że zostały wydatkowane pieniądze na utworzenie dotychczasowych wydziałów , poniesiono określone koszty bo to nie jest tak że przy zmianach organizacyjnych np. w urzędzie nie ma kosztów , to nie jest tak że zmiana pokoju , biuro itp. załatwia problem , druki , pieczątki , cały system zarządzania nowych wydziałów , pragmatyka zawodowa na nowym stanowisku , komputeryzacja itd. i co najważniejsze zatrudnienie na stanowisku kompetentnego naczelnika z odpowiednia płacą , jestem niezwykle ciekawy reakcji radnych na ciągłe zmiany w urzędzie bardzo chciałbym poznać ich zdanie wypowiedziane publicznie
| Zgłoś do usunięcia
ytr 03-02-2016 20:50
zmiany, zmiany, zmiany
| Zgłoś do usunięcia
jac 03-02-2016 19:52
ale wy jestescie smieszni natym forum
| Zgłoś do usunięcia
Jan 03-02-2016 18:58
Te ciągle zmiany świadczą jedynie o tym ,że burmistrz nie miał i nadal nie ma żadnego pomysłu na rządzenie i to nie tylko miastem ale nawet urzędem.Zmieniał w poprzednim roku, teraz zmienia. I nic z tego dobrego nie wypływa. Pracownicy są zdezorientowani, zestresowani. Czy w takich warunkach można efektywnie pracować? A może tu nie o pracę chodzi , a o zastraszenie pracowników?
| Zgłoś do usunięcia
Baca 03-02-2016 18:19
Baca zapisał si do PIS-u. W karczmie sąsiad pyta go: Jondruś, dyć ty zawsze byłeś za innymi, czemuś zapisał się do PISu? Ano widzis. Wicuś, Maryna mi się z kochankiem łajdacy, syn Jontek w kryminale za kradziejstwa siedzi, córka Hanusia się psy Krupówkach prostutyuje, tom se pomyslał: "jesce zobacyta gnoje, kto komu wienksego wstydu narobi"!!!
| Zgłoś do usunięcia
ss 03-02-2016 17:53
Ale za rządów Maciaszka my ciągle słyszymy ,że się "coś" robi. Nie ważne co, nie ważne w jakim celu.Najważniejsze żeby robić, później się pomyśli czemu to miałoby służyć. W końcu "praca czyni wolnym".
| Zgłoś do usunięcia
xxx 03-02-2016 16:26
Reszta Polski płacze przez Maciaszka? Coś bredzisz chłopie.
| Zgłoś do usunięcia
Kuba 03-02-2016 16:08
Chcieliście PIS, to go macie! Zmiany, zmiany, a czy trafione sami ocenicie po czasie. Płakać nad rozlanym mlekiem za późno! Jedni się śmieją, inni płaczą, a większość Polaków przeklina, że została wpuszczona w kanał! Polak jak zwykle mądry po szkodzie. Nic nas historia nie nauczyła.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 03-02-2016 15:51
...a co te "zmiany" zmieniają ? Czy oprócz nazewnictwa coś się zmieni ? Oszczędności jakieś powstaną , np. na nowe kwiatki w 2016 ? Czy to znowu zwykłe wodolejstwo , że niby się coś robi ?
| Zgłoś do usunięcia
Polacco. 03-02-2016 14:28
Widać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ciemny lud to kupi?
| Zgłoś do usunięcia
Mirek 03-02-2016 13:48
Jak widać co by pan Burmistrz nie robił to i tak będzie źle! Źle bo zwalnia, źle bo przyjmuje! Źle bo reorganizacja, źle bo jej brak! Tamtego żeście się Państwo tak nie czepiali o ile pamiętam! No ale co się dziwić !
| Zgłoś do usunięcia
csdD 03-02-2016 13:36
wieloosobowe stanowisko ds pozyskiwania środków znikneło, ale czy Ci ludzie zniknęli????? Pewnie są w wydziale rozwoju miasta haha
| Zgłoś do usunięcia
Gość 03-02-2016 13:26
Czas wielki idź i zbieraj !!!
| Zgłoś do usunięcia
Ludzie trzymajcie mnie 03-02-2016 13:11
....bo wyjdę na ulice i zacznę podpisy zbierać. Co chwilę zmiany, zmiany, zmiany. Czy całą kadencję chce Pan poświęcić na zmianach polegających na zmianach? Tyle pan mówił o środkach unijnych, powstało - Wieloosobowe stanowisko pracy ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych (unijnych), które teraz tak po prostu sobie znika. Brak sukcesów? tyle szumu było z obsługą administracyjną w szkoła by ją zlikwidować zasadnym było powołanie Wydziału ds. Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Placówek Oświatowych, a teraz tego wydziału nie będzie? Czy zarządzanie miastem wg pana burmistrza polega na ciągłych zmianach poprzez zmiany i zwolnieniach a zarazem zatrudnieniach?
| Zgłoś do usunięcia