R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

818 wyjazdów strażaków w 2015 roku [VIDEO]

14-02-2016 10:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,416 | Komentarzy: 0

O 75 wyjazdów więcej względem roku ubiegłego, według statystyk mieli strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole. Rok 2015 to nie tylko wyjazdy, to również nowy sprzęt i podjęte inicjatywy.
Foto:
R E K L A M A
818 wyjazdów łącznie zanotowali strażacy w 2015 roku. 375 z nich to pożary a 428 to lokalne zagrożenia. Najwięcej wyjazdów skierowanych było do zdarzeń w mieście Kole oraz Gminy Babiak , Kościelec, Dąbie.

Aż 139 zdarzeń w ubiegłym roku związanych było z nawałnicami, jakie przeszły przez nasz powiat w styczniu i lipcu.

Nowym zjawiskiem z jakim borykają się strażacy to pożary torfowisk w miejscowości Smólniki Racięcickie (30 wyjazdów w 2015 roku).

Podczas podsumowania roku Komendant Robert Kropidłowski wspomniał o tragiczny wypadku w Brdowie, w którym życie straciło 5 młodych osób.

Na spotkaniu w świetlicy kolskiej strażnicy pojawili się również zaproszeni goście, m.in. przedstawiciel Wojewódzkiej Komendy Straży Pożarnej, Starosta i Wicestarosta Kolski, Piotr Opas, Poseł RP Leszek Galemba, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Artur Szafrański oraz przedstawiciele Rady Powiatu i Przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Kole.

Zobacz pełne podsumowanie roku w poniższym materiale video.

Foto: F&A MEDIAR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę