R E K L A M A
R E K L A M A
Przed nami 5 wydarzeń a 538 za nami       Organizujesz wydarzenie? Dodaj je do kalendarium
KONCERT charytatywny – pomóżmy Jarkowi odzyskać radość życia
Koncert

2021-11-26

Godzina: 18:00
Wstęp: wejściówki do odbioru w kasie MDK w Kole
Miejsce: MDK w Kole

Opis wydarzenia:

Koncert Rafała Lacha dla Jarka – Niech odzyska radość życia!
Jarek Waszak, chorujący na wrodzoną łamliwość kości , 2 lutego 2021 roku zasłabł i trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali rozległy, prawostronny udar niedokrwienny i niedrożność tętnic. Przez kilka tygodni przykuty był do szpitalnego łóżka. Nie było z nim kontaktu, nie poruszał prawą ręka i nogą. Długo trzeba było czekać na poprawę, ale na szczęście przyszedł czas, kiedy Jarek zaczął rozpoznawać swoją żonę Anetę, mówić i poruszać kończynami.
Żona Jarka również jest osobą niepełnosprawną. Choroba spowodowała, że przeszła już 21 operacji, straciła lewą stopę. Mimo przeciwności losu para tworzy szczęśliwy związek. Są dla siebie wsparciem, i nie maja nikogo poza sobą. Pani Aneta, aby opiekować się mężem, musiała zrezygnować z pracy.
Rokowania dla Jarka są dobre, ale potrzebny jest długotrwały i kosztowny proces rehabilitacyjny. Pani Aneta, szukając pomocy, trafiła do gitarzysty Rafała Lacha, który zdecydował się wystąpić w Kole. Miejski Dom Kultury nie pozostał obojętny na prośbę Pani Anety. Muzyk zagra swój koncert na MDK-owskiej scenie. Dochód z cegiełek-biletów wspomoże leczenie.
26 listopada, o godz. 18:00, zapraszamy Ludzi Wielkich Serc, których tak wielu jest w naszym mieście, do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu muzycznym. Razem z małżeństwem Waszaków liczymy na Państwa obecność. Sami nie są w stanie wygrać walki zdrowie. Pomóżmy Jarkowi odzyskać sprawność!